Uitslagen 2019

Dames FSN sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
16SloepweesjeRuige M8Dames 8D-11:23:192,2262,31
216Lyts FrisiaDebuut Lady’sDames 8D-11:14:272,4961,07
314Mare AustralisZuyderzeeroeiersDames 8D-H1:24:402,1955,93
438IcterusHaarlemse DamesDames 8D-11:08:342,7054,59
519Azorean HighFerox DamesDames 8D-11:08:142,7151,02
6258 BeaufortParels van BruDames 8D-11:17:502,3850,05
723DolmanMeiden van MuydenDames 8D-11:14:492,4749,52
836Kaag 1Meiden van StaalDames 8D-11:10:302,6349,13
911InterballastInterballastDames 8D-11:25:162,1749,11
1020D’IselaDames IJsselkr8Dames 8D-11:10:342,6249,10
1129VoorganckSloep Inc.Dames 8D-11:16:272,4248,79
122Katowice‘t RosetjeDames 6D-11:28:032,1048,52
1327TwisterZwartewater DamesDames 8D-11:14:562,4748,11
1430OctopusMeerminnenDames 8D-11:14:062,5047,54
153BrûzerRoeiteam BrûzerDames 6D-11:26:542,1346,94
1618De MacDe MacDames 8D-H1:11:592,5746,90
1737De VechtDe Spiering Dames 3Dames 8D-H1:13:592,5046,65
1834Caatje van WarmondKaagseblufDames 8D-11:14:032,5046,00
1913NaruthiGooische BlufDames 8D-11:25:562,1545,54
204Lyts LeeuwkeLemster LeeuwkesDames 6D-11:31:162,0345,28
2117SwollaDames HetebrijDames 8D-11:19:402,3245,09
2226Jan van RiebeeckMeiden van JanDames 8D-11:17:162,4044,31
2312De Witte BeerBrijclubDames 8D-11:25:182,1744,31
241BrandQuo Vadis LadiesDames 6D-21:31:212,0343,26
2533MoosTeam Moos Het Juiste TuigDames 8D-21:15:352,4542,93
2615PolynoomHigh M8’sDames 10D-11:25:332,1642,80
2724MytilusWilde mosselsDames 8D-21:17:142,4042,04
285WetterspetterWetterspettersDames 6D-11:29:542,0641,74
2910VuurzeeVlammetjesDames 8D-11:26:002,1541,44
3031Spiering IIDe Spiering Dames 2Dames 8D-21:15:012,4740,88
317MienDeurloo’s KaaitjeDames 8D-21:31:412,0240,58
3228SchonenvaarderThrudDames 8D-11:19:562,3239,28
338Labora StultiGangmakersDames 8D-11:35:231,9438,94
349De Kaapse VreugdDe Zeeuwse DeernenDames 8D-11:31:202,0338,33
3522BlisterBlistersDames 6D-11:27:502,1136,59
3635KarakterGeen Zee Te HoogDames 8D-21:21:412,2734,80
3732Gebroeders van AmerongenDe Spiering Dames 1Dames 8D-21:22:152,2532,45

Heren FSN-sloepen

Bij de herenrace zijn er twee FSN-straffen gegeven op vermogen:

  • De Castor uit Den Helder en de Hubert Jans 2 uit Lelystad hebben beiden bij de Vechtbrug Uitermeer de verkeerde doorgang genomen; Zij passeerden de brug onder de klep ipv door het stuurboordgat. Hiervoor is een vermogensstraf van 3 Watt voor beide sloepen gegeven.

Update 11 april 2019: Per abuis zijn voor de heren de vermogens bruto gepubliceerd, in plaats van gecorrigeerd met de ijkverhouding t.o.v. de snelste sloep. Hierdoor waren de gepubliceerde vermogens voor alle sloepen (behalve de snelste sloep) iets lager dan ze zouden moeten zijn. De FSN heeft van ons overigens de gecorrigeerde vermogens ontvangen en hanteert dus de juiste vermogens. Ook de rangorde verandert niet door deze aanpassing.
Voor vragen over dit onderwerp: neem contact met ons op.

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
1124OrkaanDe Heeren XIVHeren 8H-H1:02:562,94121,37
2129Azorean HighFerox HerenHeren 10H-H0:56:223,29109,15
384SerdonRietroeiersHeren 8H-H1:16:202,43104,37
4113EpoxydusHaarlemse Heren 2Heren 6H-11:04:482,8694,71
585Magna FrisiaAme GijsHeren 8H-11:09:072,6890,79
669MurkSuper SorryHeren 6H-H1:17:332,3990,53
7123OctopusH28Heren 8H-11:06:252,7987,36
870SloepweesjeSloepweesjeHeren 8H-H1:18:132,3785,97
990Oksewiel IDen BealchHeren 8H-11:12:082,5783,29
1072BoomsluiterPort of AmsterdamHeren 8H-11:19:152,3482,21
1187VergaanGáán’87Heren 8H-11:14:392,4880,68
12121Roy HestermanKrijgsmannenHeren 8H-11:07:532,7379,50
13120Evert DeddesSTC-1Heren 8H-H1:06:342,7879,47
1491HaarlemmerhoutHaarlemse HerenHeren 8H-H1:06:092,8079,32
1578PolynoomFifty Shades of PainHeren 10H-11:11:552,5779,19
16115De VechtDe Spiering Heren 2Heren 8H-11:05:012,8578,87
1774MaaikeMaaikeHeren 10H-11:13:502,5177,96
1889W2Roeisloepvereniging MuidenHeren 8H-11:11:502,5877,86
1976SwollaD’RiemteamHeren 8H-11:09:372,6677,57
2083DoorhalerHeren roeiploeg UtrechtHeren 8H-11:15:002,4777,42
21117Mooder MaasBonte MixHeren 8H-21:09:272,6776,82
22112VoorbijgangerKWV de Kaag – Heren-1Heren 8H-21:04:442,8676,67
2386PolyesterWesteinder Sloeproei TeamHeren 8H-H1:18:362,3676,18
24114Gebroeders van AmerongenVoor PampusHeren 8H-11:04:592,8575,31
25122Last of the TitanicTiogHeren 8H-11:09:162,6774,50
2679Schone WaardinSchone WaardinHeren 8H-21:20:202,3073,90
27119VoorganckHeren KromHeren 8H-11:10:312,6372,45
2877RijpKasteelheerenHeren 10H-11:13:102,5371,59
29116Vrouwe MarianneBatavier5Heren 8H-21:10:242,6370,30
3098DoordrijverMixedGemengd 8H-11:20:202,3070,20
3175BoekanierSloeproeivereniging Kop van Noord-HollandHeren 8H-11:14:412,4870,16
3258DikkertjeSRV DikkertjeHeren 10H-11:18:132,3770,04
3381KaatDeurloo’s KaaitjeHeren 8H-11:19:422,3269,91
34128WildenborchVrienden van de Yellow FinHeren 12H-21:09:002,6869,56
3559de OnrustQuo VadisHeren 8H-21:24:422,1968,84
3662LeeuwkeL8Heren 8H-11:19:422,3267,03
3753AverijAverijHeren 8H-11:25:262,1766,64
3860Ben VossenaarBrandweer RotterdamHeren 8H-11:19:402,3266,24
39100WillemsvaarderWillemsvaardersHeren 8H-21:11:282,5965,21
40125De MacDe MacHeren 8H-21:07:072,7664,61
41118ChaosChaotenHeren 8H-21:11:512,5864,59
4288Cor de Bruin 1Port of RotterdamHeren 8H-21:10:062,6464,34
4395VikingBoskalisHeren 8H-21:21:222,2864,28
44126D’IselaVergaande GlorieHeren 8H-21:07:222,7563,88
45111LootsmanRoeiteam Loodsen RijnmondHeren 8H-21:08:452,6962,16
4699Jan van RiebeeckWV De HellingHeren 8H-21:13:062,5361,24
4773De KubberMIR 1Heren 12H-21:10:182,6360,58
4893DolfijnEPZGemengd 8H-21:19:452,3260,06
49103ThussenuitMixteam ThussenUitGemengd 10H-21:05:392,8259,32
5057Labora StultiHeren van AlmereHeren 8H-21:26:452,1358,72
51127HESHESHeren 12H-21:11:292,5958,59
52107IcterusDe Spiering Heren 7Heren 8H-11:09:452,6556,77
5366ForelVOC RotterdamHeren 8H-21:22:382,2455,93
54101KommeraanDamen SloeproeiteamGemengd 12H-21:10:312,6355,34
5563NaruthiBravoHeren 8H-21:23:142,2254,26
56110Spiering IIDe Spiering Heren 3Heren 8H-21:10:072,6454,13
5771’t KromhoutHet Juiste TuigHeren 10H-21:24:002,2054,06
5861BerthaZonder DollenHeren 10H-21:27:112,1250,79
59109Laura-GLoodsen Amsterdam-IJmondHeren 8H-21:11:282,5950,71
60108Curved WoodDe Spiering Heren 1Heren 8H-21:11:152,6050,49
6194Maarten Harpertszoon TrompBrielse RoeiclubGemengd 8H-21:28:552,0849,95
6254PlanciusRoeiteam PlanciusHeren 10H-21:27:542,1149,76
6380CastorRoeien in HerstelHeren 12H-21:17:122,4448,17
6464AdamanteusRoeivereniging Tata SteelHeren 8H-21:16:122,4347,57
6555Van OmmerenSloeproeien MaastrichtHeren 8H-01:29:172,0747,08
6682Hubert Jans 2Stichting Flevoland RoeitHeren 10H-21:12:542,5945,90
67106Kaag 1KaegerslagHeren 8H-11:14:422,4843,50
6897IgorSloeproeivereniging NieuwendamGemengd 8H-21:18:522,3542,96
6996Lady with the Golden SlippersM.W.C. MaastrichtGemengd 8H-11:24:452,1828,36
7056SplitcaseNijhuis servicesHeren 10
7165Stad KampenSteuren van StaalHeren 12
7292Remex LiberusMasrovaGemengd 10
73102BacchusBacchusGemengd 10

Sloepen buiten mededinging FSN-klassement

De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer (of hebben dit niet opgegeven bij inschrijving), of hebben als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.

Deze sloepen tellen wél mee voor onze diverse snelheidsprijzen op basis van geroeide tijd, maar  niet voor prijzen die op vermogen per roeier worden gebaseerd.

Bij de damesrace is er een straf gegeven op tijd:

  • De Frank en Vrij uit Loosdrecht heeft vele boeien aan de verkeerde kant gepasseerd en bij het keerpunt een verkeerde koers gevaren. Hiervoor is een tijdstraf van 300 seconden gegeven.
RangStartnrSloepTeamType sloepRoeiersRoeitijdSnelheid in m/s
150Odysseus DragonsOdysseus DragonsDrakenbootGemengd 160:58:313,16
2134ViltZwarte DraeckenGIGHeren 60:58:413,16
352Old Water DragonsOld Water DragonsDrakenbootGemengd 160:58:593,14
4131De RuyterM Brace JBLGIGHeren 61:02:482,95
5133De VegtHeeren Vegt & SpieghelGIGHeren 61:03:302,92
651United DragonsUnited DragonsDrakenbootGemengd 161:05:072,84
7132ReflectionImagine DragonsGIGHeren 61:06:242,79
849Concrete DragonsConcrete on FireDrakenbootGemengd 161:06:412,78
948Royal BlueTeam QMGIGDames 61:07:562,73
10105Groot & Grut 3MDTSt. Ayles SkiffHeren 41:08:192,71
1146De VegtRoode Vegt DraeckenGIGDames 61:08:352,70
12130SpieghelMix Vegt & SpieghelGIGGemengd 61:10:082,64
1344NerissaKaagspettersGIGDames 61:12:582,54
1445SpieghelWaterspieghelGIGDames 61:13:532,51
1541De RuyterNereaGIGDames 61:14:142,49
1643ReflectionVliegende DraeckenGIGDames 61:15:222,46
1740Groot & Grut 3Woerkum BastardsSt. Ayles SkiffGemengd 41:16:482,41
1821Vrouwe MarianneBatavier6KuikensloepGemengd 81:16:492,41
19104Groot & Grut 1The Young OnesSt. Ayles SkiffHeren 41:19:002,34
2042SilhouetteTeam BlontGIGDames 61:19:222,33
2147Frank en VrijAguaGIGDames 61:25:282,30
2239Groot & Grut 1Op DreefSt. Ayles SkiffGemengd 41:30:562,04

© 2008 - 2019 Stichting Vechten op de Vecht. Alle rechten voorbehouden · Privacybeleid