Uitslagen FSN-klassement

We hebben dit jaar geen afgedrukte lijsten uitgedeeld na de wedstrijd, dus kan je de klassementslijst voor FSN-sloepen nu downloaden als PDF-bestand.

Mooie drone video

Met dank aan DSD Creations!

 

Uitslagen 2018

Dames FSN sloepen

Rang Startnr Sloep Team Roeiers Klasse Roeitijd Snelheid in m/s Vermogen per roeier in Watt
1 7 Doordrijver Roeiploeg Utrecht, Damesteam Dames 8 D-1 1:24:01 2,20 54,21
2 5 Poolzee Ruige M8 Dames 8 D-1 1:24:04 2,20 51,94
3 30 De Mac De Mac Dames 8 D-1 1:11:26 2,59 47,86
4 31 Epoxydus Haerlemsche dames Dames 8 D-H 1:13:16 2,53 47,64
5 8 De Paardekreek De 9Babbelaars Dames 8 D-1 1:17:05 2,40 46,68
6 20 Roy Hesterman Meidenloos Dames 8 D-1 1:16:53 2,41 46,40
7 22 Octopus Meerminnen Dames 8 D-1 1:14:44 2,48 45,77
8 18 Blister Blisters Dames 6 D-1 1:22:52 2,23 45,33
9 10 Visbyvaarder Idunn Dames 8 D-1 1:16:13 2,43 44,73
10 19 Jan van Riebeeck Dames WV De Helling Dames 8 D-H 1:17:08 2,40 44,49
11 28 De Vecht De Spiering Dames 3 Dames 8 D-H 1:15:15 2,46 44,12
12 2 Lyts Leeuwke Lemster Leeuwkes Dames 6 D-H 1:31:59 2,01 43,90
13 17 Swolla Dames Hetebrij Dames 8 D-1 1:20:53 2,29 43,30
14 9 Twister Zwartewater Dames Dames 8 D-1 1:17:20 2,39 42,37
15 29 D’Isela Dames IJsselkr8 Dames 8 D-1 1:14:32 2,48 41,10
16 4 Kaat Deurloo’s Kaaitje Dames 8 D-1 1:31:01 2,03 40,46
17 15 Mien Deurloo’s Kaaitje 2 Dames 8 D-1 1:32:04 2,01 40,20
18 3 Interballast InterBallast Dames 8 D-1 1:29:47 2,06 39,90
19 26 Caatje van Warmond Kaagse Bluf Dames 8 D-2 1:18:13 2,37 39,35
20 16 Naruthi Gooische Bluf Dames 8 D-2 1:29:31 2,07 38,59
21 6 De Kaapse Vreugd De Zeeuwse Deernen Dames 8 D-1 1:33:23 1,98 38,50
22 21 Dolman Meiden van Muyden Dames 8 D-1 1:18:43 2,35 38,47
23 23 Spieringen II De Spiering Dames 2 Dames 8 D-2 1:17:47 2,38 35,64
24 1 Brand Quo Vadis Ladies Dames 6 D-2 1:36:03 1,93 35,63
25 11 Jan van den Berg Ver. Roeiploeg Urk Dames 10 D-1 1:21:00 2,29 35,34
26 24 De Gebroeders Van Amerongen De Spiering Dames 1 Dames 8 D-2 1:20:46 2,29 34,25
27 14 Labora Stulti Dames team Almere Dames 8 D-1 1:39:36 1,86 33,96
28 25 Moos Moos & Co Dames 8 D-2 1:24:36 2,19 30,55

Heren FSN-sloepen

Bij de herenrace is er één straf gegeven:

  • De Moby Dick uit Urk heeft een vermogensstraf van 2 × 3 Watt gekregen voor het aan de verkeerde kant passeren van de gele boei voor de ingang van het Ballastgat (het keerpunt van de race). Eén keer 3 Watt voor het aan de verkeerde kant ronden van de boei en één keer 3 Watt omdat deze boei specifiek genoemd is tijdens het palaver als ‘gevaarlijk’.
    Deze 6 Watt vermogensstraf geeft de Moby Dick een achterstand van precies 2 minuten tegen de werkelijk geroeide tijd van 1:02:22.
Rang Startnr Sloep Team Roeiers Klasse Roeitijd Snelheid in m/s Vermogen per roeier in Watt
1 50 ’t Anckertje Saense Kat Heren 8 H-H 1:19:14 2,34 89,33
2 93 Murk Super Sorry Heren 8 H-1 1:17:00 2,40 83,97
3 73 Epoxydus Haarlemse heren Heren 6 H-2 1:08:16 2,71 78,38
4 45 Kaat Deurloo’s Kaaitje Heren 8 H-1 1:18:23 2,36 77,50
5 53 Swolla Heren D’Riemteam Heren 8 H-2 1:09:49 2,65 77,36
6 97 W2 Roeisloepvereniging Muiden Heren 8 H-1 1:12:35 2,55 76,94
7 51 Vergaan Gáán’87 Heren 8 H-1 1:15:45 2,44 76,15
8 48 Leeuwke L8 Heren 8 H-1 1:19:41 2,32 75,02
9 78 Last of the Titanic Tiog Heren 8 H-1 1:09:18 2,67 74,75
10 77 Roy Hesterman Krijgsmannen HXIV Heren 8 H-1 1:09:34 2,66 73,13
11 69 Voorganck Heren Krom Heren 8 H-2 1:10:36 2,62 72,45
12 95 Maaike Juiste Tuig – Team Maaike Heren 10 H-2 1:15:20 2,46 72,38
13 71 Gebroeders de Witt Tyr Heren 8 H-1 1:08:45 2,69 71,39
14 80 Haarlemmerhout Haarlemse heren Heren 8 H-H 1:07:51 2,73 71,28
15 81 De Vecht De Spiering Heren 2 Heren 8 H-1 1:06:34 2,78 70,86
16 52 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam Heren 8 H-1 1:18:26 2,36 70,80
17 102 Octopus H28 Heren 8 H-1 1:09:30 2,66 70,21
18 68 Willemsvaarder Willemsvaarders Gemengd 8 H-2 1:10:53 2,61 68,08
19 96 Chaos Chaos Heren 8 H-1 1:10:58 2,61 68,05
20 75 Jan van Schaffelaar Ekiep’9 Barneveld Heren 8 H-2 1:07:42 2,74 67,75
21 103 Gebr. Van Amerongen H4 Voor-Pampus Heren 8 H-1 1:06:33 2,78 66,96
22 98 Igor Zijkanaal K Gemengd 8 H-1 1:10:28 2,63 66,48
23 60 Doorhaler Roeiploeg Utrecht Heren Heren 10 H-1 1:14:14 2,49 65,82
24 82 De Mac De Mac Heren 8 H-2 1:06:40 2,78 65,53
25 79 Cornelis Douwes WBS-Anthony Veder Heren 8 H-2 1:11:21 2,60 65,08
26 72 Michiel de Ruyter DMRC Heren 8 H-2 1:11:46 2,58 64,96
27 42 Schone Waardin Schone Waardin Heren 8 H-2 1:22:09 2,25 63,88
28 47 Rotterdammer 2 De Heeren van Delfshaven Heren 8 H-2 1:21:38 2,27 63,71
29 92 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 H-1 1:25:07 2,18 63,31
30 76 Voorbijganger Heren-1 Heren 8 H-2 1:08:10 2,72 63,09
31 83 D’Isela Heren Voorganck Heren 8 H-2 1:07:30 2,74 63,02
32 88 Labora Stulti Heren van Almere Heren 8 H-2 1:25:16 2,17 62,47
33 43 De Onrust Quo Vadis Heren 8 H-2 1:26:56 2,13 62,18
34 104 Yellow Fin Vrienden van de Yellow Fin Heren 10 H-2 1:03:09 2,93 62,02
35 56 Cor de Bruin 1 Port of Rotterdam Heren 8 H-2 1:10:41 2,62 61,88
36 67 NWH Salland Zwartewater roeiers Gemengd 8 H-2 1:13:52 2,51 60,80
37 54 De Kubber MIR 1 Heren 12 H-2 1:10:10 2,64 60,60
38 94 Naruthi Heren Naarden Heren 8 H-1 1:21:11 2,28 60,13
39 59 Doordrijver Roeiploeg Utrecht Gemengd 10 H-1 1:19:40 2,32 59,42
40 91 ’t Kromhout ’t Juiste Tuig – Kromhout Heren 10 H-1 1:21:14 2,28 59,37
41 46 Forel VOC Rotterdam Heren 8 H-2 1:21:43 2,27 58,85
42 65 Vrouwe Marianne Batavier 5 Heren 8 H-1 1:13:51 2,51 58,33
43 101 Buffel Kasteelheeren Heren 8 H-2 1:11:04 2,61 58,05
44 44 De Witte Beer JumBootje Sloeproeivereniging Heren 8 H-2 1:23:48 2,21 56,31
45 40 Maarten Hzn. Tromp Brielse Roeiclub Heren 8 H-2 1:26:15 2,15 56,27
46 70 Jan van Riebeeck Heren WV De Helling Heren 8 H-2 1:14:37 2,48 56,16
47 89 Bertha Zonder Dollen Heren 10 H-2 1:24:57 2,18 55,78
48 41 Dolfijn EPZ Gemengd 8 H-2 1:21:59 2,26 54,66
49 74 Lootsman Roeiteam Loodsen Rijnmond Heren 8 H-2 1:11:24 2,59 54,04
50 84 Moby Dick Ver. Roeiploeg Urk Heren 12 H-2 1:04:22 2,97 53,89
51 64 Laura G Loodsen Amsterdam-IJmond Heren 8 H-2 1:10:41 2,62 52,08
52 57 Hubert Jans 2 Stichting Flevoland Roeit Heren 8 H-2 1:13:15 2,53 50,59
53 100 Het Witte Schuim Het Laatste Rukje Heren 8 H-2 1:12:42 2,55 50,41
54 58 Thussenuit Mixtaem Thussenuit Gemengd 10 H-2 1:09:07 2,68 48,99
55 63 Curved Wood De Spiering Heren 1 Heren 8 H-2 1:11:01 2,61 48,84
56 66 Schonenvaarder Zwarte Ros Enschede Heren 8 H-1 1:19:31 2,33 45,63
57 99 Spiering II De Spiering Heren 3 Heren 8 H-2 1:11:50 2,58 42,10
58 62 Caatje van Warmond Kaagschuim Heren 8 H-2 1:16:46 2,41 41,66
59 55 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Heren 8 H-2 1:19:57 2,32 40,13
60 90 Remex Liberus Masrova Gemengd 10 H-2 1:31:41 2,02 39,90
61 87 Plancius Roeiteam Plancius Heren 10 H-2 1:43:28 1,79 26,73

Sloepen buiten mededinging FSN-klassement

De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer (of hebben dit niet opgegeven bij inschrijving), of hebben als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.

Deze sloepen tellen wél mee voor onze diverse snelheidsprijzen op basis van geroeide tijd, maar  niet voor prijzen die op vermogen per roeier worden gebaseerd. Zie onze prijzenpagina voor een overzicht van welke prijzen van toepassing zijn.

Rang Startnr Sloep Team Type sloep Roeiers Roeitijd Snelheid in m/s
1 39 Old Water Dragons Old Water Dragons Drakenboot Gemengd 16 0:59:05 3,13
2 38 United Drakenboot United Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:00:25 3,06
3 105 Vilt Zwarte Draecken GIG Heren 6 1:01:18 3,02
4 37 Odysseus Drakenboot Odysseus Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:02:27 2,97
5 36 Concrete Dragons Concrete on Fire Drakenboot Gemengd 16 1:06:50 2,77
6 86 Groot & Grut 3 Batavieren St. Ayles Skiff Heren 4 1:08:42 2,70
7 33 Curved Wood De Spiering Heren 7 Kromhout Whaler Heren 8 1:10:36 2,62
8 85 Groot & Grut 2 Roeidonders St. Ayles Skiff Heren 4 1:11:04 2,61
9 27 Voorbijganger Kagermix Kromhout Whaler Gemengd 8 1:13:46 2,51
10 35 Reflection Team Blont GIG Dames 6 1:18:42 2,35
11 12 Groot & Grut 3 Port ladies St. Ayles Skiff Dames 4 1:19:35 2,33
12 13 Groot & Grut 2 Ooit Blond St. Ayles Skiff Dames 4 1:20:56 2,29
13 34 Silhouette De Vliegende Draecken GIG Dames 6 1:21:08 2,28
14 32 Vrouwe Marianne Batavier 6 Kuikensloep Gemengd 8 1:25:40 2,16

Prijzen 2018

DAMES
Sloep Team Vermogen / Tijd Beter dan
2e met
Hoofdklasse Epoxydus Haerlemsche dames 47,64 Watt 3,15 Watt
1ste klasse Doordrijver Roeiploeg Utrecht, Damesteam 54,21 Watt 2,27 Watt
2de klasse Caatje van Warmond Kaagse Bluf 39,35 Watt 0,76 Watt
Kuikensloep De Paardekreek De 9Babbelaars 46,68 Watt 0,28 Watt
Kromhout Whaler Epoxydus Haerlemsche dames 47,64 Watt 3,52 Watt
Overall Doordrijver Roeiploeg Utrecht, Dames 54,21 Watt 2,27 Watt
St. Ayles Skiff Groot & Grut 3 Port ladies 1:19:35 0:01:21
GIG Reflection Team Blont 1:18:42 0:02:26
Gouden Standaerd Octopus Meerminnen 1:14:44 0:00:31
HEREN
Sloep Team Vermogen / Tijd Beter dan 2e met
Hoofdklasse ’t Anckertje Saense Kat 89,33 Watt 18,05 Watt
1ste klasse Murk Super Sorry 83,97 Watt 6,47 Watt
2de klasse Epoxydus Haarlemse heren 78,38 Watt 1,02 Watt
Kuikensloep Last of the Titanic Tiog 74,75 Watt 1,62 Watt
Kromhout Whaler Epoxydus Haarlemse heren 78,38 Watt 7,52 Watt
Overall ’t Anckertje Saense Kat 89,33 Watt 5,36 Watt
St. Ayles Skiff Groot & Grut 3* Batavieren 1:08:42 0:03:38
GIG Vilt Zwarte Draecken 1:01:18 n.v.t.
Gouden Standaerd Gebr. Van Amerongen H4 Voor-Pampus 1:06:33 0:00:01
OVERIGEN
Sloep Team Tijd Beter dan 2e met
Drakenboten Old Water Dragons Old Water Dragons 0:59:05 0:01:20
Sloepen Teams Gezamenlijke tijd Beter dan 2e met
Schalkse Duoprijs De Mac De Mac 2:18:06 0:03:26
Er is geen pechprijs uitgereikt dit jaar

*) Per abuis is de St. Ayles Skiff prijs voor de heren tijdens de uitreiking naar Groot & Grut 2 (Roeidonders) gegaan.