Kraanlijst 2019

Laatste wijziging: 5 april 2019 10:45

LET OP: Zelf de sloep te water laten kan ook –zonder begeleiding van de organisatie van Vechten op de Vecht– op de volgende plaatsen:

  • Drakenboten & St. Ayles Skiffs: Aan de oever bij de Utrechtseweg (ter hoogte van huisnr 44), in de bocht ten noorden van de Molens (zie het kaartje)
  • Andere soorten sloepen: De publieke trailerhelling in het verlengde van de Nijverheidslaan (zie het kaartje)

Om het kranen soepel te laten verlopen hebben we onderstaande kraanlijst opgesteld.

We verzoeken iedereen om de aangegeven tijden op te volgen zodat er minimale wachttijd ontstaat; daar hebben we jullie medewerking voor nodig. Zorg er dus voor dat je ruim op tijd klaarstaat in de wachtrij bij de kraanlocatie en dat de sloep volledig gereed is voordat deze onder de kraan wordt gereden.

Er zijn dit jaar veel sloepen te kranen, dus lees de extra info over het kranen en parkeren goed door zodat alles zo soepel mogelijk zal verlopen.

De sloepen worden ter plaatse afgeroepen door de kraanmedewerkers. Volg altijd de instructies van de verkeersregelaars en de kraanmedewerkers op.

In geval van problemen (bijv. file/pech onderweg e.d.) of wijzigingen (bijv. zelf te water laten zonder kranen) graag even contact opnemen met de takelmeester op nr 06 51 200 397. WhatsApp heeft de voorkeur.

Tijd Naam sloep Thuishaven Samenstelling In race Startnr.
8:30SpieghelNederhorst Den BergD6dames45
BrandKoog Aan De ZaanD6dames1
IcterusHaarlemD8dames38
PolynoomHoogmadeD10dames15
SloepweesjeHoogmadeD8dames6
Caatje van WarmondWarmondD8dames34
Kaag 1WarmondD8dames36
8:45NerissaWarmondD6dames44
De MacHarderwijkD8dames18
Jan van RiebeeckCulemborgD8dames26
Azorean HighKatwijk Aan ZeeD8dames19
KatowiceKatwijk Aan ZeeD6dames2
Mare AustralisEmmeloordD8dames14
De Witte BeerZwolleD8dames12
9:00D’IselaHattemD8dames20
SwollaZwolleD8dames17
VoorganckHattemD8dames29
Lyts LeeuwkeLemmerD6dames4
TwisterZwartsluisD8dames27
SchonenvaarderDeventerD8dames28
Vrouwe MarianneNiftrikG8dames21
9:15Lyts FrisiaIt HeidenskipD8dames16
BrûzerWorkumD6dames3
VuurzeeHarlingenD8dames10
WetterspetterGrouD6dames5
8 BeaufortBruinisseD8dames25
MienTholenD8dames7
MytilusKortgeneD8dames24
9:30De Kaapse VreugdMiddelburgD8dames9
KarakterHollumD8dames35
de OnrustZaandamH8heren59
PolyesterAalsmeerH8heren86
EpoxydusHaarlemH6heren113
HaarlemmerhoutHaarlemH8heren91
DoordrijverUtrechtG8heren98
9:45DoorhalerUtrechtH8heren83
AdamanteusIjmuidenH8heren64
Laura-GIjmuidenH8heren109
SplitcaseBeverwijkH10heren56
Hubert Jans 2LelystadH10heren82
VoorbijgangerWarmondH8heren112
BacchusKatwijk Aan ZeeG10heren102
10:00ThussenuitKatwijk Aan ZeeG10heren103
KommeraanGorinchemG12heren101
DikkertjeKrimpen Aan De LekH10heren58
Ben VossenaarRotterdamH8heren60
Cor de Bruin 1RotterdamH8heren88
ForelRotterdamH8heren66
Last of the TitanicRotterdamH8heren122
10:15LootsmanRotterdamH8heren111
BoekanierJulianadorpH8heren75
VikingPapendrechtG8heren95
CastorDen HelderH12heren80
AverijGiesbeekH8heren53
Maarten Harpertszoon TrompBrielleG8heren94
WillemsvaarderWillemstadG8heren100
10:30KaatTholenH8heren81
Oksewiel ITerherneH8heren90
Mooder MaasVenloH8heren117
DolfijnBorsseleG8heren93
De KubberVlissingenH12heren73
Schone WaardinVlissingenH8heren79
Van OmmerenMaastrichtH8heren55

NB: De kraantijden zijn gebaseerd op de reisafstanden vanaf de thuishaven tot Weesp, i.v.m. de teams die een langere reistijd hebben.

© 2008 - 2019 Stichting Vechten op de Vecht. Alle rechten voorbehouden · Privacybeleid