Deelnemers 2019

Hieronder vind je de inschrijvingen tot nu toe:

#Naam sloepNaam teamD/HThuishaven
1Roy HestermanKrijgsmannen Heren 8Muiden
2BoomsluiterPort of AmsterdamHeren 8Amsterdam
3KromhoutHet Juiste TuigHeren 10Amsterdam
4Azorean HighFerox herenHeren 10KATWIJK
5Mooder MaasLimburgs LeuksteHeren 8WSV de Maas Venlo
6VoorganckSloep Inc.Dames 8Hattem
7ForelVOC RotterdamHeren 8Rotterdam
88 beaufort Parels van Bru Dames 8Bruinisse
9MaaikeMaaikeHeren 10Amsterdam
10DOLFIJNEPZGemengd 8BORSSELE
11MOOSTeam MOOS het Juiste TuigDames 8Amsterdam
12SplitcaseNijhuis servicesHeren 10Beverwijk
13Last of the titanicTiogHeren 8Rotterdam
14VoorganckHeren KromHeren 8Hattem
15Kaag 1Meiden van StaalDames 8Warmond
16SwollaDames HetebrijDames 8Zwolle
17SwollaD'RiemteamHeren 8Zwolle
18Laura-GLoodsen Amsterdam-IJmondHeren 8IJmuiden
19LootsmanRoeiteam Loodsen RijnmondHeren 8Rotterdam
20De Witte BeerBrijclubDames 8Zwolle
21Azorean HighFerox damesDames 8Katwijk
22VergaanGáán'87Heren 8Zaandam
23BoekanierSloeproeivereniging Kop van Noord-HollandHeren 8Julianadorp
24BerthaZonder DollenHeren 10Amsterdam
25SloepweesjeSloepweesjeHeren 8Hoogmade
26PolynoomFifty shades of painHeren 10Hoogmade
27WildenborchVrienden van de Yellow FinHeren 12Amsterdam, Nederland
28D'iselaDames IJsselkr8Dames 8Hattem
29OrkaanDe Heeren XIVHeren 8Muiden
30HaarlemmerhoutHaarlemse herenHeren 8Haarlem
31Jan van RiebeeckWV De HellingGemengd 8Culemborg
32TwisterZwartewater DamesDames 8Zwartsluis
33Brûzer Roeiteam Brûzer Dames 6Workum
34NaruthiGooische BlufDames 8Naarden
35MurkSuper SorryHeren 6Naarden
36OctopusH28Heren 8Muiden
37Lyts FrisiaDebuut Lady'sDames 8It Heidenskip
38NaruthiBravoHeren 8Naarden
39Baron van GhentBaronessen van NaardenDames 6Naarden
40AVERIJAVERIJHeren 8Giesbeek
41KommeraanDamen SloeproeiteamGemengd 12Gorinchem
42DoorhalerHeren roeiploeg UtrechtHeren 8Utrecht
43Spiering IIDe Spiering dames 2Dames 8Weesp
44MytilusWilde mosselsDames 8Kortgene
45KaatDeurloo's Kaaitje Heren 8Tholen
46MienDeurloo's Kaaitje Dames 8Tholen
47Remex LiberusMasrovaGemengd 10Amsterdam
48PlanciusRoeiteam PlanciusHeren 10Amsterdam
49WetterSpetterWetterspettersDames 6Grou
50InterballastInterballastDames 8Zaandam
51De Kaapse VreugdDe Zeeuwse DeernenDames 8Middelburg
52WillemsvaarderWillemsvaardersGemengd 8Willemstad
53OctopusMeerminnen Dames 8Muiden
54VuurzeeVlammetjesDames 8Harlingen
55Maarten Hzn. TrompBrielse RoeiclubGemengd 8Brielle
56HESHESHeren 12Amsterdam
57KarakterGeen Zee Te Hoog Dames 8Hollum
58ThussenUit Mixteam THUSSENUIT Gemengd 10Katwijk aan zee
59Vrouwe MarianneBatavier5Heren 8Niftrik
60Vrouwe MarianneBatavier6Gemengd 8Niftrik
61IGORSloeproeivereniging NieuwendamGemengd 8Amsterdam
62AdamanteusRoeivereniging Tata SteelHeren 8IJmuiden
63D’iselaVergaande GlorieHeren 8Hattem
64RijpKasteelheerenHeren 10Muiden
65Ben VossenaarBrandweer RotterdamHeren 8Rotterdam
66Kaag 1KaegerslagHeren 8Warmond
67VoorbijgangerKWV de Kaag - Heren-1Heren 8Warmond
68SchonenvaarderThrudDames 8Deventer
69BacchusBacchusGemengd 10Katwijk aan zee
70De VechtHeren 2Heren 8Muiden-Weesp
71De MacDe MacHeren 8Harderwijk
72De MacDe MacDames 8Harderwijk
73Katowice ‘t RosetjeDames 6Katwijk
74Cor de Bruin 1Port of RotterdamHeren 8Rotterdam
75IcterusHaarlemse damesDames 8Haarlem
76EpoxydusHAARLEMSE HEREN 2Heren 6Haarlem
77De Gebroeders van AmerongenDe Spieringen Dames 1Dames 8Weesp
78De KubberMIR 1Heren 12Vlisingen
79PolyesterWesteinder Sloeproei TeamHeren 8Aalsmeer
80Stad KampenSteuren van StaalHeren 12Kampen
81Schone WaardinSchone WaardinHeren 8Vlissingen
82Labora stultiHeren van almereHeren 8Almere
83Labora stultiGangmakersDames 8Almere
84Jan van RiebeeckMeiden van JanDames 8Culemborg
85W2Roeisloepvereniging MUidenHeren 8Muiden
86DikkertjeSRV DikkertjeHeren 10Krimpen aan de Lek
87SpieghelWaterspieghelDames 6Nederhorst den Berg
88De VegtHeeren Vegt & SpieghelHeren 6Nederhorst den berg
89De VegtRoode Vegt DraeckenDames 6Nederhorst den berg
90Hubert Jans 2Stichting Flevoland RoeitHeren 10Lelystad
91Mare AustralisZuyderzeeroeiersDames 8Emmeloord
92Frank en VrijAguaDames 6GWV De Vrijbuiter
93Doordrijvermixed Gemengd 8Utrecht
94van OmmerenSloeproeien MaastrichtHeren 8Maastricht
95SpieghelMix Vegt & Spieghel Gemengd 6Nederhorst den berg
96Gaatje van Warmond KaagseblufDames 8Warmond
97de OnrustQuo VadisHeren 8Zaandam
98SloepweesjeRuige M8Dames 8Hoogmade
99PolynoomHigh M8'sDames 10Hoogmade
100DolmanMeiden van MuydenDames 8Muiden
101VikingBoskalis Gemengd 8Papendrecht
102Lyts LeeuwkeLemster LeeuwkesDames 6Lemmer
103Gebroeders v AmerongenVoor PampusHeren 8Weesp
104De RuyterNereaDames 6Muiden
105BrandQuo vadis ladiesDames 6koog aan de zaan
106Curved WoodDe Spiering Heren 1Heren 8Weesp
107NerissaKaagspettersDames 6Warmond
108Odysseus DragonsOdysseus DragonsGemengd 16Alkmaar
109De Vechtspiering dames 3Dames 8Weesp
110Spiering IIDe Spiering Heren IIIHeren 8Weesp
111CastorRoeien in HerstelHeren 12Den Helder
112ChaosChaotenHeren 8Muiden
113G&G 3Woerkum BastardsGemengd 4Woudrichem
114G&G 4The Young OnesGemengd 4woudrichem
115G&G 3MDTHeren 4woudrichem
116G&G 4Op DreefGemengd 4woudrichem
117BlisterBlistersDames 6muiden Forth
118Oksewiel IDen Bealch Heren 8Terherne
119ViltZwarte DraeckenHeren 6Nederhorst den Berg
120SerdonRietroeiersHeren 8Emmeloord
121Old Water DragonsOld Water DragonsGemengd 16Oudewater
122Lady with the golden slippersM.W.C. MaastrichtGemengd 8Maastricht
123Magna frisiaAme GijsHeren 8Hindeloopen
124Royal BlueTeam QMDames 6Muiden
125Leeuwke L8Heren 8Lemmer
126Concrete DragonsConcrete on FireGemengd 16Amsterdam / Gorinchem
127Irene tooImagine DragonsHeren 6De Spiegel
128Reflection Vliegende DraeckenDames 6Ned den Berg
129SilhouetteTeam BlontDames 6Wsv de Spiegel
130United DragonsUnited DragonsGemengd 16Alkmaar
131Evert Deddesstc-1Heren 8Rotterdam

Totaal aantal inschrijvingen: 131

© 2008 - 2019 Stichting Vechten op de Vecht. Alle rechten voorbehouden · Privacybeleid