Deelnemers 2020

Hieronder vind je de inschrijvingen tot nu toe:

#Naam sloepNaam teamD/HThuishavenType sloep
1RijpKrijgsmannen Heren 10MuidenKoningssloep
2OrkaanDe Heeren XIVHeren 8MuidenAdmiraalsloep
3De Huysman Stichting sloeproeien Wormerveer Heren 8Wormerveer Reddingssloep
4Azorean HighFerox DamesDames 8KatwijkAzoren Whaler
5VoorbijgangerKaagse blufDames 8WarmondKromhout Whaler
6De HuysmanStichting Sloeproeien Wormerveer - de RecreantenGemengd 8Wormerveerreddingsloep
7Azorean HighFerox HerenHeren 10Katwijk aan ZeeAzoren Whaler
8Grutte BearDe StamgastenHeren 8JoureReddingssloep
9Kaag 1Meiden van StaalDames 8WarmondKromhout Whaler
10DoorgáánGáán'87Heren 8ZaandamFaroer Whaler
11AverijAverijHeren 8Arnhemreddingssloep
12SteenbokSkarrefammen Dames 8LangweerZuiderkruis
13LootsmanRoeiteam Loodsen RijnmondHeren 8RotterdamKromhout Whaler
14Kaatdeurlooskaaitje@gmail.comHeren 8TholenReddingssloep
15MienDeurlooskaaitjeDames 8TholenReddingssloep
16NaruthiGooise BlufDames 8NaardenReddingssloep
17Baron van GhentBaronessenDames 8NaardenKuikensloep
18Baron van GhentCharlieGemengd 8NaardenKuikensloep
19IcterusHaarlemse damesDames 8HaarlemKromhout Whaler
20Naruti BravoHeren 8NaardenStalen Reddingssl…
21de WiesEigenWiesDames 6HattemReddingssloep
22BerthaZonder DollenHeren 10AmsterdamReddingssloep
23OihonnaSloeproeiers GroningenDames 8GroningenReddingssloep
24MurkHeren MurkHeren 8NaardenReddingsloep
25polyesterWesteinder SloeproeiteamHeren 8AalsmeerReddingssloep
26Cor de Bruin 1Port of RotterdamHeren 8RotterdamSloep
27IGORdames 8Dames 8AmsterdamFaroer Whaler
28IGORH6Heren 6AmsterdamFaroer Whaler
29VoorganckSloep Inc.Dames 8HattemKuikensloep
30VoorbijgangerKWV de Kaag - Heren-1Heren 8WarmondKromhout Whaler
31BoekanierSchuimkoppenHeren 8JulianadorpMontague Whaler
32BenwyvisRoeiteam BenwyvisHeren 8West-TerschellingMontague Whaler
33VrijbuiterPirata'sDames 8JulianadorpHouten Reddingssl…
34OctopusH28Heren 8MuidenKuikensloep
35Maaike't Juiste Tuig - MaaikeHeren 10AmsterdamB2
36KaatjeVOK Heren 8AmsterdamKromhout Whaler
37VisioenMaritieme academie HarlingenHeren 8Harlingen Reddingsloep
38InterballastInterballastDames 8ZaandamReddingssloep
39De SkeveDe Slappe PeddelsHeren 8LeeuwardenReddingsloep
40ThussenuitThussenuitGemengd 10Katwijk
41de Zeeolifantroeiteam de zeeolifantHeren 14DelfzijlB2
42Roy HestermanMeidenloosDames 8MuidenKuikensloep
43Het Witte SchuimHet Laatste RukjeHeren 8AmsterdamKromhout Whaler
44SloepweesjeSloepweesjeHeren 8HoogmadeReddingssloep
45SloepweesjeHigh M8'sDames 8HoogmadeReddingssloep
46SeelandiaSeelandia herenHeren 6KortgeneFaroer Whaler
47PoolzeeRuige M8Dames 8HoogmadeReddingssloep
48SeelandiaSeelandia DAMESDames 6KortgeneFaroer Whaler
49PolynoomFifty shades op painHeren 10HoogmadeReddingssloep
50Octopus Meerminnen Dames 8MuidenKuikensloep
518beaufortParels van bru Dames 8Bruinisse Kuikensloep
52`t Kromhout`t Juiste TuigHeren 10AmsterdamReddingssloep
53EucalyptaEucalypta'sDames 6Ouwe syl
54L.A Bumat FiskershuskeHeren 8ModdergatReddingssloep
55Schone WaardinSchone WaardinDames 8Vlissingenreddingsloep
56Pulp FictionIjsselmeerminnenDames 8Makkumreddingssloep
57De KubberMIR 1Gemengd 12VlissingenStersloep
58Mata hariMata hariDames 8LeeuwardenSpiegel sloep
59De Kaapse VreugdDe Zeeuwse DeerenenDames 8Middelburg Reddingssloep
60DOLFIJNEPZGemengd 8Borssele
61Laura-GLoodsen Amsterdam-IJmondHeren 8IJmuidenKromhout Whaler
62MoosMoos en CoDames 8AmsterdamKromhout Whaler
63Labora stultiHeren van almereGemengd 8AlmereReddingsloep
64SagaDames van almereDames 6AlmereReddingsloep
65SallandZwartewater RoeiersGemengd 8ZwartsluisKuikensloep
66D'iselaDamesijsselkr8Dames 8HattemWhaler
67TwirreRV MakkumHeren 8MakkumKapteinsloep
68Forel40 plusHeren 8RotterdamReddingssloep
69W2Roeisloep Vereniging MuidenHeren 8MuidenWhale boat
70WillemsvaarderWillemsvaardersGemengd 8WillemstadKuikensloep
71de VoorganckHeren KromHeren 8HattemKuikensloep
72DolmanMeiden van MuydenDames 8MuidenKuikensloep
73PlanciusRoeiteam PlanciusHeren 10AmsterdamReddingssloep
74Rode DraakAmbiorixDames 8Harlingenspiegelsloep
75Fjoer FûgelRoeiteam Fjoer FûgelHeren 6Makkumspiegelsloep
76Vrouwe Elisabethde HellingGemengd 8CulemborgKuikensloep
77Vrouwe Geertruida Dames Woelwater Dames 8SneekWhaler
78Lytse BearLytse bearDames 8JoureReddingsloep
79d'iselaVergaande GlorieHeren 8hattem
80Trewes 2Trewes 2Heren 8AldeboarnReddingsloep
81Trewes 3Trewes 3Dames 8AldeboarnReddingssloep
82Katowice'T rosétjeDames 6Katwijkreddingssloep
83van OmmerenSloeproeien MaastrichtHeren 8MaastrichtReddingssloep
84GouteyckWBS-MammoetHeren 12West-TerschellingStersloep
85Haarlemmerhouthaarlemse herenHeren 8haarlemreddingssloep
86Zeeotter 2Greate PierHeren 8FranekerReddingssloep
87MytilusWilde mosselsDames 8KortgeneKuikensloep
88Vrouwe MarianneBatavier5Heren 8NiftrikKuikensloep
89Spiering II Spiering dames 2Dames 8WeespKromhout Whaler
90Spiering 2H3Heren 8WeespKromhout Whaler
91Roy HestermanKasteelheerenHeren 8MuidenKuikensloep
92WildenborchVrienden van de YellowfinHeren 12AmsterdamStersloep
93Trewes 1Trewes 1Heren 8AldeboarnReddingsloep
94't HaakieCVV Vletterlieden Heren 8IJmuiden Reddingssloep
95Ben vossenaarBrandweer rotterdamHeren 8RotterdamReddingsloep
96De Leuve(G)LeuveDames 6RotterdamDelphine
97DoorhalerRoeiploeg Utrecht HerenHeren 10UtrechtSpiegelsloep
98DoordrijverRoeiploeg Utrecht DamesDames 8UtrechtSpiegelsloep
99DoordrijverRoeiploeg Utrecht MixedGemengd 8UtrechtSpiegelsloep
100Dolle HeksKannietHeX&Dames 6Akkrum/NesFaroer Whaler
101De VechtDe Spiering H2Heren 8Muiden/WeespKromhout Whaler
102West ArvadaWest ArvadaDames 8TerschellingKuikensloep
103GIA LightGIA LightDames 8Ruttenroeisloep
104ZusjeGIA ZusjesDames 6RuttenRoeisloep
105Swollad'RiemteamHeren 8ZwolleMontague Whaler
106De Witte BeerDe BrijclubDames 8ZwolleReddingssloep
107G&G3Batavieren mixGemengd 4WoudrichemSt. Ayles Skiff
108De paardekreekTeam PaardekreekDames 8Kortgene Kuikensloep
109VisbyvaarderBaldrHeren 8DeventerKuikensloep
110StokvisvaarderTyrHeren 8DeventerKuikensloep
111BergenvaarderFreyaHeren 8DeventerKuikensloep
112Schonenvaarder HelHeren 8DeventerKuikensloep
113De MacDe MacDames 8HarderwijkWhaler
114mare liberumnova college IjmuidenHeren 8IjmuidenKromhout Whaler
115Zeemanshuis 2Nova college HarlingenHeren 8IjmuidenKromhout Whaler
116Hjoed 'n Makkie 5,1%SRV Hjoed 'n MakkieHeren 6DronrijpFaroer Whaler
117GG3Ooit BlondDames 4WoudrichemSt. Ayles Skiff
118Berend KosterDames Berend Koster KampenDames 8KampenMontague Whaler
119BoomsluiterPort of AmsterdamHeren 8AmsterdamReddingssloep
120BelugaDames Woelwater 2Dames 6SneekDelphine
121G&G4Rooie boeienDames 4Woudrichem St. Ayles Skiff
122BacchusBacchusGemengd 10KatwijkWahler
123Gebr.van AmerongenVoor Pampus Heren 8WeespKromhout Whaler
124AdamanteusRoeivereniging Tata SteelHeren 8IJmuidenSpiegelsloep
125Mare AustralisZuyderzeeroeiersDames 8TollebeekReddingssloep
126Groot & Grut 4VitalisHeren 4WoudrichemSt. Ayles Skiff
127ChaosChaosHeren 8MuidenKuikensloep
128HESHES Amsterdam Heren 12Amsterdam Stersloep
129CarmaTediroHeren 8RotterdamReddingssloep
130TobbeOkke Hel- Team TobbeHeren 6Harlingenreddingsboot
131Curved WoodDe Spiering Heren 1Heren 8WeespKromhout Whaler
132SerdonRietroeiersHeren 8EmmeloordReddingssloep
133GuinevereSnoque DeuxHeren 8BruinisseSpiegelsloep
134Ballast NedamConcrete dragonsGemengd 16Amsterdam Zuid OostDrakenboot
135Curved WoodDe Spiering Heren 7Gemengd 8WeespKromhout Whaler
136De VechtSpiering Dames 3Dames 8WeespKromhout Whaler
137Nog niet bekendLemster LeeuwkesDames 6LemmerFaroer Whaler
138Nog niet bekendL8Heren 8LemmerFaroer Whaler
139't Oude Dock't Oude DockHeren 10AmsterdamWhaler
140Old Water DragonsOld Water DragonsGemengd 16OudewaterDrakenboot
141United DragonsUnited DragonsGemengd 16AlkmaarDrakenboot
142Vrouwe MarianneBatavier6Dames 8NiftrikKuikensloep
143De Onrust Quo VadisHeren 8ZaandamReddingssloep
144Evert DeddesSTCHeren 8RotterdamKuikensloep
145Anthony van HobokenSTCHeren 8RotterdamKuikensloep
146MercatorSTCHeren 8RotterdamSpiegelsloep
147WetterWrotterWetterSpettersDames 8GrouKuikensloep
148De zeeleeuwOsirisGemengd 8LeeuwardenReddingssloep
149FreonskipTúnusHeren 8DeinumFaroer Whaler
150RoeibeerDollen Diva'sGemengd 6GoudaFaroer Whaler
151Oksewiel IIDen Bealch Dames 8Terherne reddingssloep
152De Gebroeders van AmerongenDe Spieringen Dames 1Dames 8WeespKromhout Whaler

Totaal aantal inschrijvingen: 152

© 2008 - 2020 Stichting Vechten op de Vecht. Alle rechten voorbehouden · Privacybeleid