Uitslagen 2020

Hierbij de uitslagen. In beide races vandaag roeiden herenteams. In de uitslag hebben we de tijden van de herenteams van beide races samengevoegd tot een lijst. Dit is natuurlijk niet conform de formele FSN regels maar geeft toch een prachtig beeld.

NB: De afstand van het parcours was dit jaar 11.400 meter, ipv de gebruikelijke 11.110 meter.

Dames FSN sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
111Azorean HighFerox damesDames 8D-H1:04:482,9367,49
222Elle6Lemster LeeuwkesDames 6D-11:14:272,5566,41
319Mare AustralisZuyderzeeroeiersDames 8D-H1:26:372,1957,00
46VrijbuiterPirata’sDames 8D-11:21:582,3256,01
52De Leuve(G)LeuveDames 6D-11:20:492,3554,32
621DoordrijverRoeiploeg Utrecht DamesDames 10D-11:22:562,2951,79
75Roy HestermanMeidenloosDames 8D-11:17:292,4549,36
84DolmanMeiden van MuydenDames 8D-11:18:262,4245,87
93Ruige HildeWillemsvaardersDames 6D-11:24:382,2443,53
108MoosMoos en Co (’t Juiste Tuig)Dames 8D-21:17:362,4543,07
1110IgorSloeproeivereniging NieuwendamDames 8D-11:22:092,3140,28
1220InterballastInterballastDames 8D-11:32:232,0639,38
137De Gebroeders van AmerongenDe Spiering Dames 1Dames 8D-21:24:092,2632,91
141de Blisterde BlisterDames 6D-21:34:442,0130,69
159De VechtDe Spiering Dames 3Dames 8D-11:33:252,0324,73

Heren FSN-sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
146OrkaanDe Heeren XIVHeren 8H-H1:04:442,94119,19
257Azorean HighFerox HerenHeren 8H-H0:59:283,20107,96
334BoomsluiterPort of AmsterdamHeren 8H-11:18:042,4394,79
453L8L8Heren 8H-11:05:082,9294,73
530BergenvaarderFreyaHeren 8H-H1:07:152,8391,98
635MurkTeam MurkHeren 6H-H1:19:022,4091,39
754MU20Krijgsmannen – HXIVHeren 8H-H1:05:222,9191,30
855DoorgáánGáán’87Heren 8H-11:04:552,9389,47
940De SkeveSlappe PeddelsHeren 8H-21:20:132,3784,23
1038VrijbuiterSchuimkoppenHeren 8H-11:15:442,5182,36
1142MaaikeMaaike – ’t Juiste TuigHeren 10H-11:14:262,5582,17
1228OctopusH28Heren 8H-11:09:122,7579,64
1352De Gebroeders van AmerongenVoor PampusHeren 8H-21:06:172,8776,91
1451HaarlemmerhoutHaerlemse herenHeren 8H-11:08:202,7876,30
1544DoorhalerRoeiploeg UtrechtHeren 10H-11:14:472,5475,57
1623Vrouwe ElisabethMixteam WV De HellingGemengd 8H-11:11:412,6574,23
1756YellowfinVrienden van de YellowfinHeren 10H-11:04:092,9673,11
1837AverijAverijHeren 8H-21:26:222,2070,90
1929Last of the TitanicTiogHeren 8H-11:11:592,6470,39
2025VisbyvaarderBaldrHeren 8H-21:11:222,6669,23
2143’t HaakieCVV VletterliedenHeren 8H-11:20:332,3667,27
2245Roy HestermanKasteel HeerenHeren 8H-11:12:522,6166,71
2347W2Roeisloep Vereniging MuidenHeren 8H-11:16:532,4765,50
2426WillemsvaarderWillemsvaardersHeren 8H-21:13:302,5964,11
2539’t Kromhout’t Juiste TuigHeren 10H-21:21:282,3363,53
2624Jan van RiebeeckWV De Helling mixteamGemengd 8H-21:14:352,5562,20
2748IgorSloeproeivereniging NieuwendamHeren 6H-21:17:582,4462,09
2831VisioenMaritieme Academie HarlingenHeren 8H-21:23:342,2761,02
2950De VechtDe Spiering Heren 1 & 2Heren 8H-11:10:572,6860,49
3013KaatjeVereniging Oud Kwekelingen Zeevaartschool AmsterdamHeren 8H-21:14:322,5556,92
3133De ZeeleeuwSV OsirisGemengd 8H-21:21:082,3456,38
3249’t Oude Dock’t Oude DockHeren 10H-21:18:232,4253,37
3341Forel40+Heren 8H-21:26:342,1950,89
3432Labora StultiHeren van almereGemengd 8H-21:33:062,0449,98
3536BerthaZonder DollenHeren 10H-21:29:562,1149,41
3614Curved WoodDe Spiering Heren 7Heren 8H-21:18:282,4238,01

Sloepen buiten mededinging FSN-klassement

De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer (of hebben dit niet opgegeven bij inschrijving), of hebben als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.

RangStartnrSloepTeamType sloepRoeiersRoeitijdSnelheid in m/sReden uitsluiting FSN
116AmudaRoetsGIGHeren 60:59:203,20geen FSN sloep
218Ballast NedamConcrete DragonsDrakenbootGemengd 161:04:072,96geen FSN sloep
317SilhouetteImagine DragonsGIGHeren 61:08:052,79geen FSN sloep
415BZNMancoGIGGemengd 61:11:362,65geen FSN sloep
512G&G 3 (NL005)Batavieren MixSt. Ayles SkiffGemengd 41:12:202,63geen FSN sloep

Uitslagen 2020 (voorlopig)

Hoewel er dit jaar ivm het Coronavirus niet voor het FSN klassement geroeid werd, zijn hieronder de uitslagen te vinden zoals ze normaliter berekend worden.

NB: De afstand van het parcours was dit jaar 11.400 meter, ipv de gebruikelijke 11.110 meter.

Dames FSN sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
111Azorean HighFerox damesDames 8D-H1:04:482,9367,49
222Elle6Lemster LeeuwkesDames 6D-11:14:272,5566,41
319Mare AustralisZuyderzeeroeiersDames 8D-H1:26:372,1957,00
46VrijbuiterPirata’sDames 8D-11:21:582,3256,01
52De Leuve(G)LeuveDames 6D-11:20:492,3554,32
621DoordrijverRoeiploeg Utrecht DamesDames 10D-11:22:562,2951,79
75Roy HestermanMeidenloosDames 8D-11:17:292,4549,36
84DolmanMeiden van MuydenDames 8D-11:18:262,4245,87
93Ruige HildeWillemsvaardersDames 6D-11:24:382,2443,53
108MoosMoos en Co (’t Juiste Tuig)Dames 8D-21:17:362,4543,07
1110IgorSloeproeivereniging NieuwendamDames 8D-11:22:092,3140,28
1220InterballastInterballastDames 8D-11:32:232,0639,38
137De Gebroeders van AmerongenDe Spiering Dames 1Dames 8D-21:24:092,2632,91
141de Blisterde BlisterDames 6D-21:34:442,0130,69
159De VechtDe Spiering Dames 3Dames 8D-11:33:252,0324,73

Heren FSN-sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
146OrkaanDe Heeren XIVHeren 8H-H1:04:442,94119,84
257Azorean HighFerox HerenHeren 8H-H0:59:283,20108,54
334BoomsluiterPort of AmsterdamHeren 8H-11:18:042,4395,31
453L8L8Heren 8H-11:05:082,9295,25
535MurkTeam MurkHeren 6H-H1:19:022,4091,88
654MU20Krijgsmannen – HXIVHeren 8H-H1:05:222,9191,80
755DoorgáánGáán’87Heren 8H-11:04:552,9389,96
840De SkeveSlappe PeddelsHeren 8H-21:20:132,3784,69
938VrijbuiterSchuimkoppenHeren 8H-11:15:442,5182,81
1042MaaikeMaaike – ’t Juiste TuigHeren 10H-11:14:262,5582,62
1128OctopusH28Heren 8H-11:09:122,7580,07
1252De Gebroeders van AmerongenVoor PampusHeren 8H-21:06:172,8777,33
1351HaarlemmerhoutHaerlemse herenHeren 8H-11:08:202,7876,71
1444DoorhalerRoeiploeg UtrechtHeren 10H-11:14:472,5475,98
1556YellowfinVrienden van de YellowfinHeren 10H-11:04:092,9673,51
1637AverijAverijHeren 8H-21:26:222,2071,28
1743’t HaakieCVV VletterliedenHeren 8H-11:20:332,3667,64
1845Roy HestermanKasteel HeerenHeren 8H-11:12:522,6167,07
1947W2Roeisloep Vereniging MuidenHeren 8H-11:16:532,4765,86
2039’t Kromhout’t Juiste TuigHeren 10H-21:21:282,3363,88
2148IgorSloeproeivereniging NieuwendamHeren 6H-21:17:582,4462,43
2231VisioenMaritieme Academie HarlingenHeren 8H-21:23:342,2761,35
2350De VechtDe Spiering Heren 1 & 2Heren 8H-11:10:572,6860,82
2433De ZeeleeuwSV OsirisGemengd 8H-21:21:082,3456,68
2549’t Oude Dock’t Oude DockHeren 10H-21:18:232,4253,66
2641Forel40+Heren 8H-21:26:342,1951,16
2732Labora StultiHeren van almereGemengd 8H-21:33:062,0450,25
2836BerthaZonder DollenHeren 10H-21:29:562,1149,68

Sloepen buiten mededinging FSN-klassement

De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer (of hebben dit niet opgegeven bij inschrijving), of hebben als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.

RangStartnrSloepTeamType sloepRoeiersRoeitijdSnelheid in m/sReden uitsluiting FSN
116AmudaRoetsGIGHeren 60:59:203,20geen FSN sloep
218Ballast NedamConcrete DragonsDrakenbootGemengd 161:04:072,96geen FSN sloep
330BergenvaarderFreyaKuikensloepHeren 81:07:152,83samenstelling team
417SilhouetteImagine DragonsGIGHeren 61:08:052,79geen FSN sloep
525VisbyvaarderBaldrKuikensloepHeren 81:11:222,66samenstelling team
615BZNMancoGIGGemengd 61:11:362,65geen FSN sloep
723Vrouwe ElisabethMixteam WV De HellingKuikensloepGemengd 81:11:412,65samenstelling team
829Last of the TitanicTiogKuikensloepHeren 81:11:592,64samenstelling team
912G&G 3 (NL005)Batavieren MixSt. Ayles SkiffGemengd 41:12:202,63geen FSN sloep
1026WillemsvaarderWillemsvaardersKuikensloepHeren 81:13:302,59samenstelling team
1113KaatjeVereniging Oud Kwekelingen Zeevaartschool AmsterdamKromhout WhalerHeren 81:14:322,55samenstelling team
1224Jan van RiebeeckWV De Helling mixteamKuikensloepGemengd 81:14:352,55samenstelling team
1314Curved WoodDe Spiering Heren 7Kromhout WhalerHeren 81:18:282,42samenstelling team

Samenstelling team als reden van uitsluiting houdt in dat er tijdens een damesrace één of meer heren in de sloep heeft meegeroeid

© 2008 - 2020 Stichting Vechten op de Vecht. Alle rechten voorbehouden · Privacybeleid