Startlijst 2019

(Laatst bijgewerkt op 4 april 2019 -23:10)

Dames-race

Nr Naam sloep Naam team Roeiers FSN nr Klasse
1BrandQuo Vadis LadiesDames 6FSN188D-2
2Katowice‘t RosetjeDames 6FSN040D-1
3BrûzerRoeiteam BrûzerDames 6FSN155D-1
4Lyts LeeuwkeLemster LeeuwkesDames 6FSN146D-1
5WetterspetterWetterspettersDames 6FSN180D-1
6SloepweesjeRuige M8Dames 8FSN054D-1
7MienDeurloo’s KaaitjeDames 8FSN034D-2
8Labora StultiGangmakersDames 8FSN244D-1
9De Kaapse VreugdDe Zeeuwse DeernenDames 8FSN066D-1
10VuurzeeVlammetjesDames 8FSN068D-1
11InterballastInterballastDames 8FSN260D-1
12De Witte BeerBrijclubDames 8FSN090D-1
13NaruthiGooische BlufDames 8FSN153D-1
14Mare AustralisZuyderzeeroeiersDames 8FSN193D-H
15PolynoomHigh M8’sDames 10FSN019D-1
16Lyts FrisiaDebuut Lady’sDames 8FSN265D-1
17SwollaDames HetebrijDames 8FSN223D-1
18De MacDe MacDames 8FSN201D-H
19Azorean HighFerox DamesDames 8FSN077D-1
20D’IselaDames IJsselkr8Dames 8FSN117D-1
21Vrouwe MarianneBatavier6Gemengd 8FSN263
22BlisterBlistersDames 6FSN254D-1
23DolmanMeiden van MuydenDames 8FSN257D-1
24MytilusWilde mosselsDames 8FSN237D-2
258 BeaufortParels van BruDames 8FSN194D-1
26Jan van RiebeeckMeiden van JanDames 8FSN230D-1
27TwisterZwartewater DamesDames 8FSN070D-1
28SchonenvaarderThrudDames 8FSN205D-1
29VoorganckSloep Inc.Dames 8FSN189D-1
30OctopusMeerminnenDames 8FSN089D-1
31Spiering IIDe Spiering Dames 2Dames 8FSN174D-2
32Gebroeders van AmerongenDe Spiering Dames 1Dames 8FSN078D-2
33MoosTeam Moos Het Juiste TuigDames 8FSN125D-2
34Caatje van WarmondKaagseblufDames 8FSN156D-1
35KarakterGeen Zee Te HoogDames 8FSN110D-2
36Kaag 1Meiden van StaalDames 8FSN166D-1
37De VechtDe Spiering Dames 3Dames 8FSN126D-H
38IcterusHaarlemse DamesDames 8FSN164D-1
39Groot & Grut 1Op DreefGemengd 4
40Groot & Grut 3Woerkum BastardsGemengd 4
41De RuyterNereaDames 6
42SilhouetteTeam BlontDames 6
43ReflectionVliegende DraeckenDames 6
44NerissaKaagspettersDames 6
45SpieghelWaterspieghelDames 6
46De VegtRoode Vegt DraeckenDames 6
47Frank en VrijAguaDames 6
48Royal BlueTeam QMDames 6
49Concrete DragonsConcrete on FireGemengd 16
50Odysseus DragonsOdysseus DragonsGemengd 16
51United DragonsUnited DragonsGemengd 16
52Old Water DragonsOld Water DragonsGemengd 16

Heren-race

Nr Naam sloep Naam team Roeiers FSN nr Klasse
53AverijAverijHeren 8FSN151H-1
54PlanciusRoeiteam PlanciusHeren 10FSN011H-2
55Van OmmerenSloeproeien MaastrichtHeren 8FSN065H-0
56SplitcaseNijhuis servicesHeren 10FSN137H-2
57Labora StultiHeren van AlmereHeren 8FSN244H-2
58DikkertjeSRV DikkertjeHeren 10FSN140H-1
59de OnrustQuo VadisHeren 8FSN232H-2
60Ben VossenaarBrandweer RotterdamHeren 8FSN013H-1
61BerthaZonder DollenHeren 10FSN093H-2
62LeeuwkeL8Heren 8FSN026H-1
63NaruthiBravoHeren 8FSN153H-2
64AdamanteusRoeivereniging Tata SteelHeren 8FSN081H-2
65Stad KampenSteuren van StaalHeren 12FSN121H-2
66ForelVOC RotterdamHeren 8FSN152H-2
69MurkSuper SorryHeren 6FSN162H-H
70SloepweesjeSloepweesjeHeren 8FSN054H-H
71’t KromhoutHet Juiste TuigHeren 10FSN049H-2
72BoomsluiterPort of AmsterdamHeren 8FSN042H-1
73De KubberMIR 1Heren 12FSN057H-2
74MaaikeMaaikeHeren 10FSN097H-1
75BoekanierSloeproeivereniging Kop van Noord-HollandHeren 8FSN041H-1
76SwollaD’RiemteamHeren 8FSN223H-1
77RijpKasteelheerenHeren 10FSN018H-1
78PolynoomFifty Shades of PainHeren 10FSN019H-1
79Schone WaardinSchone WaardinHeren 8FSN039H-2
80CastorRoeien in HerstelHeren 12FSN118H-2
81KaatDeurloo’s KaaitjeHeren 8FSN169H-1
82Hubert Jans 2Stichting Flevoland RoeitHeren 10FSN067H-2
83DoorhalerHeren roeiploeg UtrechtHeren 8FSN007H-1
84SerdonRietroeiersHeren 8FSN100H-H
85Magna FrisiaAme GijsHeren 8FSN144H-1
86PolyesterWesteinder Sloeproei TeamHeren 8FSN024H-H
87VergaanGáán’87Heren 8FSN048H-1
88Cor de Bruin 1Port of RotterdamHeren 8FSN108H-2
89W2Roeisloepvereniging MuidenHeren 8FSN190H-1
90Oksewiel IDen BealchHeren 8FSN149H-1
91HaarlemmerhoutHaarlemse HerenHeren 8FSN163H-H
92Remex LiberusMasrovaGemengd 10FSN028H-2
93DolfijnEPZGemengd 8FSN143H-2
94Maarten Harpertszoon TrompBrielse RoeiclubGemengd 8FSN135H-2
95VikingBoskalisGemengd 8FSN124H-2
96Lady with the Golden SlippersM.W.C. MaastrichtGemengd 8FSN262H-1
97IgorSloeproeivereniging NieuwendamGemengd 8FSN259H-2
98DoordrijverMixedGemengd 8FSN023H-1
99Jan van RiebeeckWV De HellingGemengd 8FSN230H-2
100WillemsvaarderWillemsvaardersGemengd 8FSN236H-2
101KommeraanDamen SloeproeiteamGemengd 12FSN186H-2
102BacchusBacchusGemengd 10FSN074H-2
103ThussenuitMixteam ThussenUitGemengd 10FSN177H-2
104Groot & Grut 1The Young OnesHeren 4
105Groot & Grut 3MDTHeren 4
106Kaag 1KaegerslagHeren 8FSN166H-1
107IcterusDe Spiering Heren 7Heren 8FSN164H-1
108Curved WoodDe Spiering Heren 1Heren 8FSN173H-2
109Laura-GLoodsen Amsterdam-IJmondHeren 8FSN131H-2
110Spiering IIDe Spiering Heren 3Heren 8FSN174H-2
111LootsmanRoeiteam Loodsen RijnmondHeren 8FSN114H-2
112VoorbijgangerKWV de Kaag – Heren-1Heren 8FSN179H-2
113EpoxydusHaarlemse Heren 2Heren 6FSN113H-1
114Gebroeders van AmerongenVoor PampusHeren 8FSN078H-1
115De VechtDe Spiering Heren 2Heren 8FSN126H-1
116Vrouwe MarianneBatavier5Heren 8FSN263H-2
117Mooder MaasBonte MixHeren 8FSN239H-2
118ChaosChaotenHeren 8FSN261H-2
119VoorganckHeren KromHeren 8FSN189H-1
120Evert DeddesSTC-1Heren 8FSN087H-H
121Roy HestermanKrijgsmannenHeren 8FSN095H-1
122Last of the TitanicTiogHeren 8FSN073H-1
123OctopusH28Heren 8FSN089H-1
124OrkaanDe Heeren XIVHeren 8FSN051H-H
125De MacDe MacHeren 8FSN201H-2
126D’IselaVergaande GlorieHeren 8FSN117H-2
127HESHESHeren 12FSN115H-2
128WildenborchVrienden van de Yellow FinHeren 12FSN106H-2
129Azorean HighFerox HerenHeren 10FSN077H-H
130SpieghelMix Vegt & SpieghelGemengd 6
131De RuyterM Brace JBLHeren 6
132ReflectionImagine DragonsHeren 6
133De VegtHeeren Vegt & SpieghelHeren 6
134ViltZwarte DraeckenHeren 6
© 2008 - 2019 Stichting Vechten op de Vecht. Alle rechten voorbehouden · Privacybeleid