Uitslagen FSN-Klassement 2023
We hebben geen afgedrukte lijsten uitgedeeld na de wedstrijd, dus kan je de klassementslijsten voor FSN-sloepen weer downloaden als PDF-bestand. Klik hiernaast op de plaatjes om de bestanden te downloaden.
Prijzen 2023
De prijzen zoals uitgereikt tijdens de 15e editie van Vechten op de Vecht op zaterdag 1 april 2023.
DAMES | |||||
---|---|---|---|---|---|
Sloep | Team | Tijd | Vermogen | Beter dan 2e met | |
Hoofdklasse | Pulp Fiction | IJsselmeerminnen | 1:15:28 | 70,36 W | 6,54 W |
1ste klasse | Roy Hesterman | Meiden van Muyden | 1:14:24 | 60,24 W | 1,55 W |
2de klasse | Mytilus | Wilde Mossels | 1:16:32 | 49,72 W | 1,14 W |
Vrije klasse | Stielen Bear | Froulju Fan Stiel | 1:21:50 | 63,93 W | 6,22 W |
Kromhout Whaler | De Vecht | De Spiering – Dames 3 | 1:16:06 | 45,03 W | 0,90 W |
Kuikensloep | Egbert Wagenborg | WBS-Wagenborg | 1:14:09 | 62,41 W | 2,16 W |
Overall | Pulp Fiction | IJsselmeerminnen | 1:15:28 | 70,36 W | 6,43 W |
St. Ayles Skiff | Groot & Grut 3 | Bootje M | 1:16:55 | n.v.t. | 22:43:05 |
Pilot GIG | Ellerman | Loosdrecht Ladies | 1:08:34 | n.v.t. | 0:07:47 |
Gouden Standaerd | Roy Hesterman | Meiden van Muyden | 1:14:24 | n.v.t. | 0:00:29 |
HEREN | |||||
Sloep | Team | Tijd | Vermogen | Beter dan 2e met | |
Hoofdklasse | Stielen Bear | Roeiteam Stielen Bear | 1:11:26 | 116,25 W | 8,59 W |
1ste klasse | Sloepweesje | The good, the bad and 7 uglies | 1:19:29 | 94,13 W | 8,72 W |
2de klasse | ’t Haakie | CVV Vletterlieden | 1:17:30 | 82,99 W | 5,44 W |
Vrije klasse | Benwyvis | Roeiteam Benwyvis | 1:04:56 | 110,66 W | 4,85 W |
Kromhout Whaler | Voorbijganger | KWV de Kaag – Heren 1 | 1:06:51 | 77,54 W | 0,69 W |
Kuikensloep | Mighty Mo | Boys of Summer | 1:10:25 | 85,41 W | 2,85 W |
Overall | Stielen Bear | Roeiteam Stielen Bear | 1:11:26 | 116,25 W | 5,59 W |
St. Ayles Skiff | Groot & Grut 3 | MDT | 1:11:17 | n.v.t. | 0:02:17 |
Pilot GIG | Gold Rush | Imagine Dragons | 1:03:28 | n.v.t. | 0:00:05 |
Gouden Standaerd | Gebroeders van Amerongen | Voor-Pampus | 1:07:11 | n.v.t. | 0:00:05 |
OVERIGEN | |||||
Sloep | Team | Tijd | Beter dan 2e met | ||
Drakenboten | Odyssseus | Odysseus Dragons | 1:04:55 | 0:00:05 | |
Sloep | Teams | Gezamenlijke tijd | Beter dan 2e met | ||
Duoprijs | Azorean High | Ferox Dames & Ferox Heren | 2:08:16 | 0:14:54 | |
Er is geen pechprijs uitgereikt dit jaar |
Uitslagen 2023
Dames FSN sloepen
Bij de damesrace zijn de volgende straffen uitgedeeld:
- Interballast (startnr 3) en Danser (6) kregen elk 3 Watt straf ivm het aan stuurboordzijde passeren van een groene boei
De genoemde wattages en en roeitijden zijn inclusief deze straffen.
Rang | Startnr | Sloep | Team | Roeiers | Klasse | Roeitijd | Snelheid in m/s | Vermogen per roeier in Watt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 46 | Pulp Fiction | IJsselmeerminnen | Dames 8 | D-H | 1:15:28 | 2,54 | 70,36 |
2 | 19 | Tréwes 3 | Tréwes 3 | Dames 8 | D-H | 1:15:23 | 2,54 | 63,82 |
3 | 39 | Oihonna | Sloeproeiers Groningen | Dames 8 | D-H | 1:14:11 | 2,59 | 63,59 |
4 | 37 | Egbert Wagenborg | WBS-Wagenborg | Dames 8 | D-H | 1:14:09 | 2,59 | 62,41 |
5 | 43 | Elle6 | Lemster Leeuwkes | Dames 6 | D-H | 1:16:40 | 2,50 | 61,07 |
6 | 35 | Roy Hesterman | Meiden van Muyden | Dames 8 | D-1 | 1:14:24 | 2,58 | 60,24 |
7 | 12 | Sloepweesje | Ruige M8 | Dames 8 | D-H | 1:27:08 | 2,20 | 60,13 |
8 | 9 | De Leuve | (G)Leuve | Dames 6 | D-1 | 1:19:45 | 2,41 | 58,69 |
9 | 22 | Iwan Franko | Woelwater dames 1 | Dames 8 | D-H | 1:22:46 | 2,32 | 58,11 |
10 | 21 | Lytse Bear | Skarrefammen | Dames 8 | D-H | 1:22:21 | 2,33 | 57,67 |
11 | 18 | Easedale | High M8’s | Dames 8 | D-1 | 1:26:59 | 2,21 | 57,55 |
12 | 6 | Danser | Okke Hel-Danser | Dames 6 | D-H | 1:30:25 | 2,14 | 54,73 |
13 | 5 | Mare Australis | Zuyderzeeroeiers | Dames 8 | D-1 | 1:27:01 | 2,20 | 53,76 |
14 | 38 | De Paardekreek | Team Paardekreek | Dames 8 | D-H | 1:16:08 | 2,52 | 52,72 |
15 | 60 | OKA-18 | OKA-18 | Dames 8 | D-H | 1:22:00 | 2,34 | 51,75 |
16 | 14 | GIA light | Gia Light | Dames 8 | D-1 | 1:26:26 | 2,22 | 51,27 |
17 | 20 | Doordrijver | Roeiploeg Utrecht | Dames 10 | D-1 | 1:23:48 | 2,29 | 51,24 |
18 | 32 | Mytilus | Wilde Mossels | Dames 8 | D-2 | 1:16:32 | 2,51 | 49,72 |
19 | 8 | Ruige Hilde | Ruige Hildes | Dames 6 | D-1 | 1:22:43 | 2,32 | 48,65 |
20 | 4 | Labora Stulti | Dames van Almere | Dames 8 | D-2 | 1:32:28 | 2,07 | 48,58 |
21 | 45 | d’Isela | Dames Tagrijn | Dames 8 | D-1 | 1:14:29 | 2,58 | 48,52 |
22 | 10 | Skomskowster | De Aldegeaster Skomskowsters | Dames 6 | D-1 | 1:30:39 | 2,12 | 47,65 |
23 | 34 | Wetter Wrotter | Wetterspetters | Dames 8 | D-1 | 1:18:09 | 2,45 | 47,05 |
24 | 33 | Dolman | Meidenloos | Dames 8 | D-1 | 1:18:38 | 2,44 | 46,74 |
25 | 27 | De Vecht | De Spiering – Dames 3 | Dames 8 | D-1 | 1:16:06 | 2,52 | 45,03 |
26 | 30 | Visbyvaarder | Idunn | Dames 8 | D-2 | 1:19:03 | 2,43 | 44,53 |
27 | 24 | Voorbijganger | Kaagsebluf | Dames 8 | D-2 | 1:16:19 | 2,51 | 44,13 |
28 | 2 | Parel van Bru | Parels van Bru | Dames 6 | D-2 | 1:39:02 | 1,94 | 42,97 |
29 | 15 | Onvervaard | Rv de Tille | Dames 6 | D-1 | 1:35:15 | 2,01 | 41,76 |
30 | 25 | Gebroeders van Amerongen | Spieringen dames 1 | Dames 8 | D-1 | 1:21:10 | 2,36 | 38,59 |
31 | 26 | Kaag 1 | Meiden van Staal | Dames 8 | D-1 | 1:20:02 | 2,40 | 38,32 |
32 | 3 | Interballast | Interballast | Dames 8 | D-1 | 1:34:40 | 2,07 | 36,77 |
33 | 23 | Moos | ’t Juiste Tuig | Dames 8 | D-2 | 1:22:19 | 2,33 | 33,67 |
34 | 1 | Mien | Deurloo’s Kaaitje | Dames 8 | D-2 | 1:40:23 | 1,91 | 33,33 |
35 | 28 | Blister | Blister | Dames 6 | D-2 | 1:31:50 | 2,09 | 31,84 |
Heren FSN-sloepen
Bij de herenrace zijn de volgende straffen uitgedeeld:
- Kees (startnr 77), ’t Kromhout (80), Wetter Fretter (83), Thussenuit (109) en Octopus (129) kregen elk 6 Watt straf voor het verkeerd passeren van een gele wedstrijdboei
- Grutte Bear (startnr 133) kreeg 3 Watt straf ivm het verkeerd passeren van de rode wedstrijdboei
De genoemde wattages en en roeitijden zijn inclusief deze straffen.
Rang | Startnr | Sloep | Team | Roeiers | Klasse | Roeitijd | Snelheid in m/s | Vermogen per roeier in Watt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 132 | Stielen Bear | Roeiteam Stielen Bear | Heren 8 | H-H | 1:11:26 | 2,69 | 116,25 |
2 | 133 | Grutte Bear | De Stamgasten | Heren 8 | H-H | 1:13:33 | 2,62 | 107,66 |
3 | 146 | Orkaan | De Heeren XIV | Heren 8 | H-H | 1:07:16 | 2,85 | 105,57 |
4 | 93 | Serdon | Rietroeiers | Heren 8 | H-H | 1:18:40 | 2,44 | 103,57 |
5 | 147 | Azorean High | Ferox Heren | Heren 10 | H-H | 0:59:49 | 3,21 | 98,33 |
6 | 131 | Polyester | Westeinder Sloeproei Team | Heren 8 | H-H | 1:16:08 | 2,52 | 98,27 |
7 | 87 | Arad | Hubo Terschelling | Heren 6 | H-H | 1:16:37 | 2,50 | 94,17 |
8 | 86 | Sloepweesje | The good, the bad and 7 uglies | Heren 8 | H-1 | 1:19:29 | 2,41 | 94,13 |
9 | 94 | Tréwes 1 | Tréwes | Heren 8 | H-H | 1:15:41 | 2,53 | 92,00 |
10 | 91 | Easedale | Team Sloepweesje | Heren 8 | H-H | 1:19:54 | 2,40 | 88,04 |
11 | 95 | Gouteyck | WBS Gouteyck | Heren 12 | H-H | 1:06:09 | 2,90 | 86,02 |
12 | 127 | Mighty Mo | Boys of Summer | Heren 8 | H-1 | 1:10:25 | 2,72 | 85,41 |
13 | 140 | L8 | L8 | Heren 8 | H-H | 1:07:45 | 2,83 | 85,08 |
14 | 83 | Wetter Fretter | GRSV | Heren 8 | H-H | 1:21:55 | 2,38 | 83,51 |
15 | 81 | ’t Haakie | CVV Vletterlieden | Heren 8 | H-2 | 1:17:30 | 2,48 | 82,99 |
16 | 141 | Bergenvaarder | Freya | Heren 8 | H-H | 1:09:04 | 2,78 | 82,56 |
17 | 88 | Murk | Heren Murk Naarden | Heren 8 | H-1 | 1:19:56 | 2,40 | 81,55 |
18 | 106 | Noordvaarder | Sloeproeiers Groningen | Heren 8 | H-1 | 1:13:35 | 2,61 | 81,52 |
19 | 62 | Vrouwe Geertruida | Woelwater heren | Heren 6 | H-1 | 1:12:17 | 2,65 | 81,35 |
20 | 90 | De Skeve | Slappe Peddels | Heren 8 | H-1 | 1:21:36 | 2,35 | 79,45 |
21 | 139 | Doorgáán | Gáán’87 | Heren 8 | H-1 | 1:08:08 | 2,82 | 77,72 |
22 | 117 | Voorbijganger | KWV de Kaag – Heren 1 | Heren 8 | H-2 | 1:06:51 | 2,87 | 77,54 |
23 | 145 | Gebroeders van Amerongen | Voor-Pampus | Heren 8 | H-1 | 1:07:11 | 2,86 | 76,85 |
24 | 143 | Kromme Dick | Okke Hel-Kromme Dick | Heren 8 | H-1 | 1:08:11 | 2,81 | 76,10 |
25 | 128 | Willemsvaarder | Willemsvaarders | Heren 8 | H-1 | 1:11:36 | 2,68 | 75,27 |
26 | 70 | Schone Waardin | Schone Waardin | Heren 8 | H-1 | 1:23:10 | 2,31 | 73,99 |
27 | 144 | Kerwood | De Krijgsmannen | Heren 12 | H-1 | 1:09:37 | 2,76 | 73,24 |
28 | 142 | Evert Deddes | STC-1 | Gemengd 8 | H-1 | 1:11:45 | 2,67 | 72,73 |
29 | 75 | De Huysman | Stichting Sloeproeien Wormerveer | Heren 8 | H-2 | 1:25:37 | 2,24 | 71,65 |
30 | 100 | Rijp | KasteelHeeren | Heren 10 | H-2 | 1:16:21 | 2,51 | 71,48 |
31 | 129 | Octopus | H28 | Heren 8 | H-1 | 1:12:12 | 2,72 | 71,07 |
32 | 103 | Polynoom | 50 Shades of Pain | Gemengd 10 | H-2 | 1:17:15 | 2,48 | 70,95 |
33 | 101 | Maaike | Maaike Mannen | Heren 10 | H-2 | 1:18:49 | 2,43 | 70,38 |
34 | 125 | Mooder Maas | WSV Sloeproeien | Gemengd 8 | H-1 | 1:12:47 | 2,64 | 69,44 |
35 | 107 | Cor de Bruin 1 | Roeiteam Port of Rotterdam | Heren 8 | H-2 | 1:12:05 | 2,66 | 69,14 |
36 | 105 | W2 | Roeisloep Vereniging Muiden | Heren 8 | H-1 | 1:16:40 | 2,50 | 69,13 |
37 | 130 | Wildenborch | Freunde des Gelbflossenthun | Heren 12 | H-2 | 1:12:20 | 2,65 | 66,19 |
38 | 136 | Mata Hari | Mata Hari | Gemengd 8 | H-2 | 1:15:08 | 2,55 | 65,69 |
39 | 77 | Kees | Brandweer Rotterdam | Heren 8 | H-2 | 1:22:41 | 2,37 | 65,61 |
40 | 89 | Vrijbuiter | Schuimkoppen 2.0 | Gemengd 8 | H-2 | 1:21:22 | 2,36 | 63,54 |
41 | 68 | Naruthi | Team Naarden | Heren 8 | H-2 | 1:23:40 | 2,29 | 63,20 |
42 | 61 | Minimug | Sloeproeiers De Reest | Heren 6 | H-2 | 1:27:38 | 2,19 | 63,20 |
43 | 63 | Roeibeer | Als je het niet meer trekt, moet je duwen. | Gemengd 6 | H-2 | 1:17:38 | 2,47 | 63,17 |
44 | 99 | Doorhaler | Roeiploeg Utrecht | Gemengd 10 | H-1 | 1:19:30 | 2,41 | 63,11 |
45 | 108 | d’Isela | Vergaande Glorie | Heren 8 | H-2 | 1:10:04 | 2,74 | 63,11 |
46 | 73 | Kaat | Deurloo’s Kaaitje | Heren 8 | H-2 | 1:24:44 | 2,26 | 62,55 |
47 | 74 | Labora Stulti | Heren van Almere | Heren 8 | H-2 | 1:28:17 | 2,17 | 62,37 |
48 | 122 | Vrouwe Marianne | Batavier 1 | Heren 8 | H-2 | 1:15:16 | 2,55 | 61,81 |
49 | 97 | Doordouwer | Oude ROT | Gemengd 8 | H-2 | 1:20:14 | 2,39 | 59,93 |
50 | 80 | ’t Kromhout | ’t Juiste Tuig | Heren 10 | H-1 | 1:22:09 | 2,40 | 59,79 |
51 | 69 | Schokland | Zuyderzeeroeiers | Heren 8 | H-2 | 1:27:27 | 2,19 | 59,34 |
52 | 112 | De Vecht | De Spiering – Heren 1 | Heren 8 | H-2 | 1:13:49 | 2,60 | 57,96 |
53 | 72 | Dikkertje | SRV Dikkertje | Gemengd 10 | H-2 | 1:24:56 | 2,26 | 57,68 |
54 | 123 | Jan van Riebeeck | Strebers van de Helling | Gemengd 8 | H-2 | 1:17:14 | 2,48 | 56,60 |
55 | 65 | Igor | Zijkanaal K | Heren 6 | H-2 | 1:21:16 | 2,36 | 56,59 |
56 | 126 | Voorganck | Heren Krom | Heren 8 | H-2 | 1:17:54 | 2,46 | 56,39 |
57 | 76 | Hertog van Gelre | Hoeksche Vaarders | Heren 8 | H-2 | 1:24:28 | 2,27 | 54,58 |
58 | 134 | HES | HES | Heren 12 | H-2 | 1:16:14 | 2,52 | 54,02 |
59 | 84 | De Zeeleeuw | S.V. Osiris | Gemengd 8 | H-2 | 1:23:06 | 2,31 | 53,42 |
60 | 109 | Thussenuit | Thussenuit | Gemengd 10 | H-2 | 1:10:23 | 2,81 | 52,68 |
61 | 111 | Lootsman | Roeiteam Loodsen Rotterdam-Rijnmond | Heren 8 | H-2 | 1:13:55 | 2,60 | 52,41 |
62 | 85 | Van Ommeren | NOON | Heren 8 | H-2 | 1:28:35 | 2,17 | 51,59 |
63 | 98 | Doordrijver | Roeiploeg Utrecht mix1 | Gemengd 10 | H-2 | 1:26:30 | 2,22 | 50,68 |
64 | 66 | Forel | 40 Plus-Rotterdam | Heren 8 | H-2 | 1:27:54 | 2,18 | 49,98 |
65 | 110 | Hubert Jans 2 | SFR Stichting Flevoland Roeit | Heren 8 | H-2 | 1:18:57 | 2,43 | 49,77 |
66 | 115 | Jan van Schaffelaar | Roeiploeg Harderwijk | Gemengd 8 | H-2 | 1:15:00 | 2,56 | 49,11 |
67 | 116 | Laura G | Loodsen A’dam-IJmond | Heren 8 | H-2 | 1:18:11 | 2,45 | 46,28 |
68 | 124 | Twister | ZwarteWaterRoeiers | Gemengd 8 | H-2 | 1:20:37 | 2,38 | 46,10 |
69 | 78 | Bertha | Zonder Dollen | Heren 10 | H-2 | 1:34:34 | 2,03 | 42,93 |
70 | 104 | ’t Oude Dock | ’t Oude Dock | Heren 10 | H-2 | 1:24:07 | 2,28 | 42,36 |
71 | 119 | Kaatje | Vok vereniging oud kwekelingen, HZA | Heren 8 | H-2 | 1:22:07 | 2,34 | 41,83 |
72 | 82 | Adamanteus | Roeivereniging Tata Steel | Heren 8 | H-2 | 1:22:13 | 2,33 | 40,48 |
73 | 114 | Curved Wood | De Spiering – Heren 7 | Heren 8 | H-2 | 1:19:20 | 2,42 | 38,02 |
74 | 67 | Plancius | Roeiteam Plancius | Heren 10 | H-2 | 1:38:57 | 1,94 | 35,76 |
75 | 71 | Dorus Rijkers | Doorstoters | Heren 8 | H-2 | 1:38:17 | 1,95 | 32,89 |
FSN-Sloepen Vrije klasse
De volgende sloepen hebben in de Vrije Klasse meegedaan aan de race. Als er een andere klasse dan “V” vermeld staat, heeft het team zichzelf ingeschreven voor deelname in de Vrije Klasse.
In de Vrije Klasse zijn de volgende straffen uitgedeeld:
- Spiering 2 (startnr 113) kreeg 3 Watt straf ivm het door het middelste gat varen bij de Vechtbrug
De genoemde wattages en en roeitijden zijn inclusief deze straffen.
Rang | Startnr | Sloep | Team | Roeiers | Klasse | Roeitijd | Snelheid in m/s | Vermogen per roeier in Watt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96 | Benwyvis | Roeiteam Benwyvis | Heren 8 | H-V | 1:04:56 | 2,95 | 110,66 |
2 | 137 | Magna Frisia | Ame Gijs | Heren 8 | H-V | 1:09:42 | 2,75 | 105,80 |
3 | 138 | Twirre | RV-Makkum | Heren 8 | H-V | 1:07:56 | 2,82 | 87,60 |
4 | 64 | Zeeschuimer | Schuimkoppen | Heren 6 | H-V | 1:11:06 | 2,70 | 86,18 |
5 | 79 | Boomsluiter | Port of Amsterdam | Heren 8 | H-V | 1:23:12 | 2,31 | 76,64 |
6 | 135 | Haarlemmerhout | Haerlemsche Heeren | Heren 8 | H-V | 1:09:49 | 2,75 | 72,23 |
7 | 92 | IIs Fûgel | Roeiteam IIsfûgel | Heren 8 | H-V | 1:26:24 | 2,22 | 67,90 |
8 | 17 | Stielen Bear | Froulju Fan Stiel | Dames 8 | D-V | 1:21:50 | 2,34 | 63,93 |
9 | 16 | Vrijbuiter | Pirata’s | Dames 8 | D-V | 1:22:08 | 2,34 | 57,71 |
10 | 42 | Z.S.M. | Flow | Dames 6 | D-V | 1:15:58 | 2,53 | 56,77 |
11 | 47 | Azorean High | Ferox Dames | Dames 8 | D-V | 1:08:27 | 2,80 | 56,19 |
12 | 29 | Chaos | Zonnestraal Thea | Dames 8 | D-V | 1:14:53 | 2,56 | 54,86 |
13 | 59 | West-Arvada | Dames West-Arvada | Dames 8 | D-V | 1:13:37 | 2,61 | 53,38 |
14 | 13 | Ambiorix | RV Ambiorix | Dames 8 | D-V | 1:27:14 | 2,20 | 51,71 |
15 | 44 | Igor | Zijkanaal K | Dames 8 | D-V | 1:17:10 | 2,49 | 50,96 |
16 | 36 | Baron van Ghent | Baronessen van Naarden | Dames 8 | D-V | 1:18:21 | 2,45 | 49,41 |
17 | 31 | Octopus | Meerminnen | Dames 8 | D-V | 1:18:55 | 2,43 | 45,14 |
18 | 11 | Leeuwke | Lemster Leeuwkes dames 8 | Dames 8 | D-V | 1:31:17 | 2,10 | 44,49 |
19 | 118 | Het Witte Schuim | Het Laatste Rukje | Heren 8 | H-2 | 1:17:47 | 2,47 | 43,62 |
20 | 113 | Spiering 2 | De Spiering – Heren 3 | Heren 8 | H-2 | 1:19:41 | 2,46 | 37,25 |
21 | 120 | Kaag 1 | Kaagschuim | Heren 8 | H-V | 1:23:38 | 2,29 | 36,58 |
22 | 7 | Zusje | Gia Light | Dames 6 | D-V | 1:40:27 | 1,91 | 33,64 |
Sloepen buiten mededinging FSN-klassement
De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer of hebben bijv. als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.
Rang | Startnr | Sloep | Team | Type sloep | Roeiers | Roeitijd | Snelheid in m/s | Reden uitsluiting FSN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 151 | Gold Rush | Imagine Dragons | GIG | Heren 6 | 1:03:28 | 3,02 | geen FSN sloep |
2 | 152 | Irene Too | Zwarte Draecken | GIG | Heren 6 | 1:03:33 | 3,02 | geen FSN sloep |
3 | 57 | Odyssseus | Odysseus Dragons | Drakenboot | Gemengd 16 | 1:04:55 | 2,96 | geen FSN sloep |
4 | 58 | The Dutch Dragons | The Dutch Dragons | Drakenboot | Gemengd 16 | 1:05:00 | 2,95 | geen FSN sloep |
5 | 56 | Old Water Dragons | Old Water Dragons | Drakenboot | Gemengd 16 | 1:05:16 | 2,94 | geen FSN sloep |
6 | 150 | De Vegt | De Draeckjes | GIG | Heren 6 | 1:08:07 | 2,82 | geen FSN sloep |
7 | 148 | De Ruyter | United Rowers aka Marlin | GIG | Heren 6 | 1:08:25 | 2,80 | geen FSN sloep |
8 | 54 | Ellerman | Loosdrecht Ladies | GIG | Dames 6 | 1:08:34 | 2,80 | geen FSN sloep |
9 | 121 | Groot & Grut 3 | MDT | St. Ayles Skiff | Heren 4 | 1:11:17 | 2,69 | geen FSN sloep |
10 | 149 | Jan van Buuren | Team Manco | GIG | Gemengd 6 | 1:12:36 | 2,64 | geen FSN sloep |
11 | 41 | Groot & Grut 4 | Batavieren mix | St. Ayles Skiff | Gemengd 4 | 1:13:34 | 2,61 | geen FSN sloep |
12 | 55 | OWD | Dragons on Fire | Drakenboot | Gemengd 16 | 1:15:39 | 2,54 | geen FSN sloep |
13 | 50 | Spieghel | Vegt & Spieghel | GIG | Dames 6 | 1:16:21 | 2,51 | geen FSN sloep |
14 | 51 | Irene Too | Team Blont | GIG | Dames 6 | 1:16:27 | 2,51 | geen FSN sloep |
15 | 40 | Groot & Grut 3 | Bootje M | St. Ayles Skiff | Dames 4 | 1:16:55 | 2,49 | geen FSN sloep |
16 | 53 | Gold Rush | Vliegende Draecken | GIG | Dames 6 | 1:16:59 | 2,49 | geen FSN sloep |
17 | 52 | Silhouet | Team Spirit | GIG | Dames 6 | 1:17:50 | 2,46 | geen FSN sloep |
18 | 49 | Nerissa | De Kaagspetters | GIG | Dames 6 | 1:17:59 | 2,46 | geen FSN sloep |
Prijzen 2022 – gecorrigeerd
Door een fout in de tijdregistratie zijn er een paar wijzigingen in de prijzen t.o.v. hoe de prijzen zijn uitgereikt. Onze excuses aan de benadeelde teams. We treden binnenkort in contact met de betrokken prijswinnaars om de prijsuitwisseling te regelen.
Hieronder de prijswinnaars na herberekening. In dikgedrukt de prijzen die naar een ander team gaan.
DAMES | |||||
---|---|---|---|---|---|
Sloep | Team | Tijd | Vermogen | Beter dan 2e met | |
Hoofdklasse | Pulp Fiction | De IJsselmeerminnen | 1:15:27 | 68,67 W | 6,79 W |
1ste klasse | Vrijbuiter | Pirata’s | 1:24:09 | 51,91 W | 4,70 W |
2de klasse | Gebroeders van Amerongen | De Spiering – Dames 1 | 1:23:07 | 35,83 W | 10,19 W |
Kuikensloep | West-Arvada | Dames West-Arvada | 1:14:33 | 50,31 W | 2,41 W |
Kromhout Whaler | Kaag 1 | Meiden van Staal | 1:17:39 | 40,27 W | 4,45 W |
Overall | Pulp Fiction | De IJsselmeerminnen | 1:15:27 | 68,67 W | 6,79 W |
St. Ayles Skiff | Groot & Grut 2 | Ooit Blond | 1:20:16 | n.v.t. | 0:00:59 |
Pilot GIG | Jan van Buuren | Vliegende Draecken | 1:14:51 | n.v.t. | 0:02:51 |
Gouden Standaerd | Dolman | Meidenloos | 1:18:44 | n.v.t. | 0:00:00 |
HEREN | |||||
Sloep | Team | Tijd | Vermogen | Beter dan 2e met | |
Hoofdklasse | Benwyvis | Roeiteam Benwyvis | 1:04:59 | 118,08 W | 2,49 W |
1ste klasse | Sloepweesje | The Good, the Bad, and 7 Uglies | 1:21:41 | 82,35 W | 0,08 W |
2de klasse | Willemsvaarder | Willemsvaarders | 1:11:58 | 73,33 W | 2,91 W |
Kuikensloep | Bergenvaarder | Freya | 1:08:44 | 87,48 W | 6,67 W |
Kromhout Whaler | Gebroeders van Amerongen | Voorpampus | 1:09:06 | 69,95 W | 8,59 W |
Overall | Benwyvis | Roeiteam Benwyvis | 1:04:59 | 118,08 W | 2,49 W |
St. Ayles Skiff | Groot & Grut 3 | MDT | 1:13:29 | n.v.t. | 0:01:51 |
Pilot GIG | Victory | Gent All Men 1 | 1:02:22 | n.v.t. | 0:00:01 |
Gouden Standaerd | Orkaan | De Heeren XIV | 1:08:59 | n.v.t. | 0:00:07 |
OVERIGEN | |||||
Sloep | Team | Tijd | Beter dan 2e met | ||
Drakenboten | The Dutch Dragons | The Dutch Dragons | 1:04:14 | 0:03:20 | |
Sloep | Teams | Gezamenlijke tijd | Beter dan 2e met | ||
Duoprijs | Azorean High | Azorean High Dames & Ferox Heren 1 | 2:08:29 | 0:20:20 | |
Sloep | Teams | Reden | |||
Pechprijs ’t Haasje | De Vijf Zalmen | Wout’s Mix & Vitalis 280 | Boord gescheurd / dol gebroken |
Uitslagen 2022
UPDATE zondag 3 april 2022: Naar aanleiding van een fout die we pas na de prijsuitreiking ontdekten in onze tijdregistratie hebben we een herberekening uitgevoerd. Hieronder de gecorrigeerde uitslagen.
Dames FSN sloepen
Rang | Startnr | Sloep | Team | Roeiers | Klasse | Roeitijd | Snelheid in m/s | Vermogen per roeier in Watt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15 | Pulp Fiction | De IJsselmeerminnen | Dames 8 | D-H | 1:15:27 | 2,54 | 68,67 |
2 | 8 | Oihonna | Sloeproeiers Groningen | Dames 8 | D-H | 1:14:42 | 2,57 | 61,88 |
3 | 5 | Tréwes 3 | Trewes 3 | Dames 8 | D-H | 1:16:16 | 2,51 | 60,90 |
4 | 16 | Azorean High | Azorean High Dames | Dames 8 | D-H | 1:08:52 | 2,78 | 54,50 |
5 | 4 | Steenbok | Skarrefammen | Dames 8 | D-H | 1:20:03 | 2,39 | 54,38 |
6 | 1 | Sloepweesje | Ruige M8 | Dames 8 | D-H | 1:29:47 | 2,13 | 54,07 |
7 | 7 | Vrouwe Geertruida | Woelwater dames 1 | Dames 8 | D-H | 1:15:31 | 2,54 | 53,64 |
8 | 22 | Vrijbuiter | Pirata’s | Dames 8 | D-1 | 1:24:09 | 2,28 | 51,91 |
9 | 2 | Mare Australis | Mare Australis | Dames 8 | D-H | 1:29:15 | 2,15 | 51,30 |
10 | 14 | West-Arvada | Dames West-Arvada | Dames 8 | D-H | 1:14:33 | 2,57 | 50,31 |
11 | 10 | Elle6 | Lemster Leeuwkes | Dames 6 | D-H | 1:20:58 | 2,37 | 49,59 |
12 | 6 | Mata Hari | Mata Haries | Dames 8 | D-H | 1:16:48 | 2,50 | 48,01 |
13 | 9 | Baron van Ghent | Baronessen | Dames 8 | D-H | 1:18:28 | 2,44 | 47,90 |
14 | 12 | De Paardekreek | Sloeproeiteam De Paardekreek | Dames 8 | D-H | 1:18:02 | 2,46 | 47,81 |
15 | 33 | Roy Hesterman | Meiden van Muyden | Dames 8 | D-1 | 1:18:52 | 2,43 | 47,21 |
16 | 30 | Dolman | Meidenloos | Dames 8 | D-1 | 1:18:44 | 2,43 | 46,34 |
17 | 24 | De Leuve | (G)Leuve | Dames 6 | D-1 | 1:25:19 | 2,25 | 45,61 |
18 | 23 | Easedale | High M8’s | Dames 8 | D-1 | 1:30:52 | 2,11 | 45,48 |
19 | 3 | GIA light | Gia Light | Dames 8 | D-H | 1:28:47 | 2,16 | 45,18 |
20 | 26 | Chaos | Zonnestraal Thea | Dames 8 | D-1 | 1:18:44 | 2,43 | 44,64 |
21 | 28 | Igor | Sloeproeivereniging Nieuwendam | Dames 8 | D-1 | 1:20:43 | 2,37 | 43,49 |
22 | 20 | Interballast | Interballast | Dames 8 | D-1 | 1:31:25 | 2,10 | 42,24 |
23 | 11 | Wetter Wrotter | Wetterspetters | Dames 8 | D-H | 1:20:21 | 2,39 | 42,07 |
24 | 25 | Ruige Hilde | Willemsvaarders | Dames 6 | D-1 | 1:26:03 | 2,23 | 41,95 |
25 | 34 | Kaag 1 | Meiden van Staal | Dames 8 | D-1 | 1:17:39 | 2,47 | 40,27 |
26 | 27 | MU20 | FLOW | Dames 8 | D-1 | 1:19:55 | 2,40 | 39,99 |
27 | 31 | Octopus | Meerminnen | Dames 8 | D-1 | 1:22:12 | 2,33 | 38,35 |
28 | 36 | d’Isela | Dames IJsselkr8 | Dames 8 | D-1 | 1:21:23 | 2,36 | 36,90 |
29 | 32 | Visbyvaarder | Idunn | Dames 8 | D-1 | 1:23:10 | 2,30 | 36,78 |
30 | 17 | Gebroeders van Amerongen | De Spiering – Dames 1 | Dames 8 | D-2 | 1:23:07 | 2,31 | 35,83 |
31 | 35 | De Vecht | De Spiering – Dames 3 | Dames 8 | D-1 | 1:23:48 | 2,29 | 33,46 |
32 | 29 | Voorbijganger | Kaagsebluf | Dames 8 | D-1 | 1:27:09 | 2,20 | 29,57 |
33 | 21 | Mien | Deurloo’s Kaaitje | Dames 8 | D-1 | 1:46:35 | 1,80 | 27,05 |
34 | 19 | Blister | Blister | Dames 6 | D-2 | 1:37:32 | 1,97 | 25,64 |
35 | 18 | Moos | ’t Juiste Tuig | Dames 8 | D-2 | 1:32:26 | 2,07 | 23,74 |
Heren FSN-sloepen
Rang | Startnr | Sloep | Team | Roeiers | Klasse | Roeitijd | Snelheid in m/s | Vermogen per roeier in Watt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 | Benwyvis | Roeiteam Benwyvis | Heren 8 | H-H | 1:04:59 | 2,95 | 118,08 |
2 | 57 | Stielen Bear | Roeiteam Stielen Bear | Heren 8 | H-H | 1:11:45 | 2,67 | 115,59 |
3 | 58 | Grutte Bear | Stichting Sloeproeien Joure | Heren 8 | H-H | 1:13:02 | 2,62 | 108,21 |
4 | 63 | Azorean High | Ferox Heren 1 | Heren 10 | H-H | 0:59:37 | 3,21 | 99,35 |
5 | 54 | Serdon | Rietroeiers | Heren 8 | H-H | 1:19:27 | 2,41 | 98,90 |
6 | 55 | Tréwes 1 | Trewes 1 | Heren 8 | H-H | 1:14:42 | 2,57 | 96,75 |
7 | 60 | Orkaan | De Heeren XIV | Heren 8 | H-H | 1:08:59 | 2,78 | 94,43 |
8 | 53 | Easedale | Team Sloepweesje | Heren 8 | H-H | 1:16:46 | 2,50 | 91,97 |
9 | 61 | Bergenvaarder | Freya | Heren 8 | H-H | 1:08:44 | 2,79 | 87,48 |
10 | 52 | Murk | Heren Naarden Murk | Heren 8 | H-H | 1:19:17 | 2,42 | 84,03 |
11 | 95 | Sloepweesje | The Good, the Bad, and 7 Uglies | Heren 8 | H-1 | 1:21:41 | 2,35 | 82,35 |
12 | 93 | Boomsluiter | Port of Amsterdam | Heren 8 | H-1 | 1:21:59 | 2,34 | 82,27 |
13 | 111 | Mighty Mo | The Boys of Summer | Heren 8 | H-1 | 1:11:25 | 2,68 | 80,81 |
14 | 96 | Wetter Fretter | GRSV | Heren 8 | H-1 | 1:22:36 | 2,32 | 80,71 |
15 | 117 | L8 | L8 | Heren 8 | H-1 | 1:09:20 | 2,76 | 77,81 |
16 | 101 | Vrouwe Geertruida | Woelwater heren | Heren 6 | H-1 | 1:13:18 | 2,61 | 77,38 |
17 | 102 | Seelandia | Sloeproeien Zeeland | Heren 6 | H-1 | 1:13:41 | 2,60 | 77,20 |
18 | 116 | Kerwood | De Krijgsmannen | Heren 12 | H-1 | 1:09:09 | 2,77 | 74,86 |
19 | 81 | Willemsvaarder | Willemsvaarders | Heren 8 | H-2 | 1:11:58 | 2,66 | 73,33 |
20 | 97 | De Skeve | Slappe Peddels | Heren 8 | H-1 | 1:23:36 | 2,29 | 72,67 |
21 | 100 | Doorhaler | Roeiploeg Utrecht Mixed 2 | Gemengd 10 | H-1 | 1:16:32 | 2,50 | 72,14 |
22 | 109 | W2 | Roeisloep Vereniging Muiden | Heren 8 | H-1 | 1:15:59 | 2,52 | 71,36 |
23 | 99 | Polynoom | Fifty Shades of Pain | Gemengd 10 | H-1 | 1:17:19 | 2,48 | 70,59 |
24 | 119 | Yellowfin | Vrienden van de Yellowfin | Heren 10 | H-1 | 1:05:20 | 2,93 | 70,47 |
25 | 70 | Ben Vossenaar | Brandweer Rotterdam | Heren 8 | H-2 | 1:21:08 | 2,36 | 70,42 |
26 | 87 | Gebroeders van Amerongen | Voorpampus | Heren 8 | H-2 | 1:09:06 | 2,77 | 69,95 |
27 | 108 | ’t Haakie | CVV Vletterlieden | Heren 8 | H-1 | 1:21:16 | 2,36 | 67,63 |
28 | 107 | Vrijbuiter | Schuimkoppen | Heren 8 | H-1 | 1:20:13 | 2,39 | 67,18 |
29 | 105 | Rijp | KasteelHeeren | Heren 10 | H-1 | 1:17:53 | 2,46 | 67,00 |
30 | 94 | Maaike | Maaike Mannen | Heren 10 | H-1 | 1:20:21 | 2,39 | 65,81 |
31 | 71 | ’t Kromhout | ’t Juiste Tuig | Heren 10 | H-2 | 1:19:47 | 2,40 | 65,61 |
32 | 115 | Octopus | H28 | Heren 8 | H-1 | 1:14:29 | 2,57 | 63,59 |
33 | 98 | Schone Waardin | Schone Waardin | Heren 8 | H-1 | 1:26:30 | 2,22 | 63,42 |
34 | 88 | Anthony van Hoboken | STC-1 | Gemengd 8 | H-2 | 1:13:21 | 2,61 | 63,29 |
35 | 118 | Doorgáán | Vergáán ’87 | Heren 10 | H-1 | 1:10:12 | 2,73 | 62,81 |
36 | 59 | Evert Deddes | STC-2 | Gemengd 8 | H-H | 1:14:58 | 2,56 | 61,83 |
37 | 92 | De Huysman | Stichting Sloeproeien Wormerveer | Heren 8 | H-1 | 1:28:46 | 2,16 | 61,65 |
38 | 86 | Voorbijganger | KWV de Kaag – Heren 1 | Heren 8 | H-2 | 1:10:52 | 2,70 | 61,37 |
39 | 76 | Doordouwer | Roeiploeg Utrecht Heren | Heren 8 | H-2 | 1:20:17 | 2,39 | 59,60 |
40 | 113 | Mooder Maas | Span Herres | Heren 8 | H-1 | 1:16:07 | 2,52 | 58,57 |
41 | 79 | Igor | Sloeproeivereniging Nieuwendam | Heren 6 | H-2 | 1:20:26 | 2,38 | 58,27 |
42 | 66 | Averij | Team Averij | Heren 8 | H-2 | 1:31:22 | 2,10 | 57,46 |
43 | 112 | Schonenvaarder | BURI | Heren 8 | H-1 | 1:17:23 | 2,48 | 56,91 |
44 | 78 | Jan van Riebeeck | De Helling | Gemengd 8 | H-2 | 1:17:39 | 2,47 | 55,25 |
45 | 90 | HES | HES Amsterdam | Heren 12 | H-2 | 1:15:50 | 2,53 | 53,01 |
46 | 69 | Naruthi | Team Naarden | Heren 8 | H-2 | 1:26:53 | 2,21 | 52,48 |
47 | 80 | Spiering II | De Spiering – Heren 3 | Heren 8 | H-2 | 1:13:12 | 2,62 | 52,20 |
48 | 72 | Doordrijver | Roeiploeg Utrecht Mixed 1 | Gemengd 10 | H-2 | 1:25:43 | 2,24 | 52,08 |
49 | 106 | De Vecht | De Spiering – Heren 1 | Heren 8 | H-1 | 1:16:36 | 2,50 | 51,12 |
50 | 73 | ’t Oude Dock | ’t Oude Dock | Heren 10 | H-2 | 1:20:25 | 2,38 | 50,23 |
51 | 114 | Epoxydus | Haarlemse Mix | Heren 8 | H-1 | 1:16:18 | 2,51 | 48,04 |
52 | 84 | Lootsman | Roeiploeg Loodsen Rotterdam-Rijnmond | Heren 8 | H-2 | 1:15:56 | 2,52 | 47,35 |
53 | 75 | De Zeeleeuw | SV. Osiris | Gemengd 8 | H-2 | 1:25:43 | 2,24 | 46,95 |
54 | 74 | Dolfijn | EPZ | Gemengd 8 | H-2 | 1:27:57 | 2,18 | 46,80 |
55 | 104 | Twister | ZwarteWaterRoeiers | Gemengd 8 | H-1 | 1:20:17 | 2,39 | 46,65 |
56 | 91 | Leitsagher | Rechtachteruit | Gemengd 12 | H-2 | 1:21:45 | 2,34 | 40,33 |
57 | 77 | Adamanteus | Roeivereniging Tata Steel | Heren 8 | H-2 | 1:22:57 | 2,31 | 38,99 |
58 | 67 | Labora Stulti | Heren van Almere | Gemengd 8 | H-2 | 1:41:32 | 1,89 | 38,68 |
59 | 103 | Vrouwe Marianne | De Batavier | Gemengd 8 | H-1 | 1:25:14 | 2,25 | 38,33 |
60 | 85 | Thussenuit | Thussenuit | Gemengd 10 | H-2 | 1:18:53 | 2,43 | 36,13 |
61 | 83 | Laura-G | Loodsen Amsterdam-IJmond | Heren 8 | H-2 | 1:25:28 | 2,24 | 35,22 |
62 | 82 | Curved Wood | De Spiering – Heren 7 | Heren 8 | H-2 | 1:21:17 | 2,36 | 34,58 |
63 | 64 | Plancius | Roeiteam Plancius | Heren 10 | H-2 | 1:41:10 | 1,89 | 32,76 |
64 | 65 | Zeeolifant | Roeiteam Zeeolifant | Heren 14 | H-2 | 1:31:32 | 2,09 | 28,23 |
65 | 89 | Castor | Roeien in Herstel | Heren 12 | H-2 | 1:33:55 | 2,04 | 27,16 |
66 | 68 | Forel | VOC Rotterdam | Heren 8 | H-2 | 1:43:20 | 1,85 | 26,57 |
Sloepen buiten mededinging FSN-klassement
De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer of hebben bijv. als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.
Rang | Startnr | Sloep | Team | Type sloep | Roeiers | Roeitijd | Snelheid in m/s | Reden uitsluiting FSN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 127 | Victory | Gent All Men 1 | GIG | Heren 6 | 1:02:22 | 3,07 | Geen FSN sloep |
2 | 133 | Vilt | Zwarte Draecken | GIG | Heren 6 | 1:02:23 | 3,07 | Geen FSN sloep |
3 | 48 | The Dutch Dragons | The Dutch Dragons | Drakenboot | Gemengd 16 | 1:04:14 | 2,98 | Geen FSN sloep |
4 | 134 | Amuda | Roets | GIG | Heren 6 | 1:04:25 | 2,98 | Geen FSN sloep |
5 | 50 | United Dragons | United Dragons | Drakenboot | Gemengd 16 | 1:07:34 | 2,84 | Geen FSN sloep |
6 | 131 | De Vegt | Draeckjes | GIG | Heren 6 | 1:07:53 | 2,82 | Geen FSN sloep |
7 | 130 | Royal Blue | Marlin | GIG | Heren 6 | 1:08:05 | 2,82 | Geen FSN sloep |
8 | 132 | Goldrush | Imagine Dragons | GIG | Heren 6 | 1:08:57 | 2,78 | Geen FSN sloep |
9 | 51 | Old Water Dragons | Old Water Dragons | Drakenboot | Gemengd 16 | 1:08:59 | 2,78 | Geen FSN sloep |
10 | 129 | Spieghel | Vegt & Spieghel | GIG | Heren 6 | 1:12:38 | 2,64 | Geen FSN sloep |
11 | 126 | Groot & Grut 3 | MDT | St. Ayles Skiff | Heren 4 | 1:13:29 | 2,61 | Geen FSN sloep |
12 | 128 | Jan van Buuren | ManCo | GIG | Gemengd 6 | 1:13:31 | 2,61 | Geen FSN sloep |
13 | 44 | Jan van Buuren | Vliegende Draecken | GIG | Dames 6 | 1:14:51 | 2,56 | Geen FSN sloep |
14 | 42 | Groot & Grut 5 | Batavieren Mix open | St. Ayles Skiff | Gemengd 4 | 1:15:20 | 2,54 | Geen FSN sloep |
15 | 49 | Ballast Nedam | Concrete Dragons | Drakenboot | Gemengd 16 | 1:15:29 | 2,54 | Geen FSN sloep |
16 | 123 | Groot & Grut 2 | Tim’s Thunder Team | St. Ayles Skiff | Heren 4 | 1:15:42 | 2,53 | Geen FSN sloep |
17 | 120 | De Passie | De Niekarkers | St. Ayles Skiff | Gemengd 4 | 1:16:04 | 2,52 | Geen FSN sloep |
18 | 41 | Groot & Grut 4 | Batavieren Mix 50+ | St. Ayles Skiff | Gemengd 4 | 1:16:54 | 2,49 | Geen FSN sloep |
19 | 124 | Groot & Grut 5 | Riviermonsters | St. Ayles Skiff | Heren 4 | 1:17:14 | 2,48 | Geen FSN sloep |
20 | 47 | Spieghel | Vegt & Spieghel | GIG | Dames 6 | 1:17:42 | 2,47 | Geen FSN sloep |
21 | 110 | Chaos | Chaos | Kuikensloep | Heren 8 |
1:19:35 (50,23 W) |
2,41 | Geen geldige sleepwaarde voor H8 |
22 | 39 | Groot & Grut 2 | Ooit Blond | St. Ayles Skiff | Dames 4 | 1:20:16 | 2,39 | Geen FSN sloep |
23 | 46 | Silhouette | Blont | GIG | Dames 6 | 1:21:13 | 2,36 | Geen FSN sloep |
24 | 37 | De Passie | Zuidwal dames open | St. Ayles Skiff | Dames 4 | 1:21:15 | 2,36 | Geen FSN sloep |
25 | 121 | Groesplaat | Vitalis 1 | St. Ayles Skiff | Heren 4 | 1:22:29 | 2,32 | Geen FSN sloep |
26 | 45 | Frank en Vrij | Agua | GIG | Dames 6 | 1:22:36 | 2,32 | Geen FSN sloep |
27 | 125 | Groot & Grut 4 | De Vrienden van Mooie Nel | St. Ayles Skiff | Heren 4 | 1:23:06 | 2,31 | Geen FSN sloep |
28 | 40 | Groot & Grut 3 | Batavieren Dames | St. Ayles Skiff | Dames 4 | 1:23:56 | 2,28 | Geen FSN sloep |
29 | 43 | Smal Weesp | De Spiering – Dames 2 | GIG | Dames 6 | 1:31:45 | 2,09 | Geen FSN sloep |
30 | 38 | De Vijf Zalmen | Wout’s Mix | St. Ayles Skiff | Gemengd 4 | Niet gefinished | Geen FSN sloep |
Samenstelling team als reden van uitsluiting houdt in dat er tijdens een damesrace één of meer heren in de sloep heeft meegeroeid
Prijzen 2022
De prijzen zoals uitgereikt tijdens de 14e editie van Vechten op de Vecht op zaterdag 2 april 2022.
DAMES | |||||
---|---|---|---|---|---|
Sloep | Team | Tijd | Vermogen | Beter dan 2e met | |
Hoofdklasse | Pulp Fiction | De IJsselmeerminnen | 1:15:27 | 68,67 W | 6,79 W |
1ste klasse | Vrijbuiter | Pirata’s | 1:24:09 | 51,91 W | 4,70 W |
2de klasse | Gebroeders van Amerongen | De Spiering – Dames 1 | 1:23:07 | 35,83 W | 10,19 W |
Kuikensloep | West-Arvada | Dames West-Arvada | 1:14:33 | 50,31 W | 2,41 W |
Kromhout Whaler | Kaag 1 | Meiden van Staal | 1:17:39 | 40,27 W | 4,45 W |
Overall | Pulp Fiction | De IJsselmeerminnen | 1:15:27 | 68,67 W | 6,79 W |
St. Ayles Skiff | Groot & Grut 2 | Ooit Blond | 1:20:43 | n.v.t. | 0:00:32 |
Pilot GIG | Jan van Buuren | Vliegende Draecken | 1:15:22 | n.v.t. | 0:02:53 |
Gouden Standaerd | Dolman | Meidenloos | 1:18:44 | 46,34 W | 0:00:00 |
Chaos | Zonnestraal Thea | 1:18:44 | 44,64 W | 0:00:00 | |
HEREN | |||||
Sloep | Team | Tijd | Vermogen | Beter dan 2e met | |
Hoofdklasse | Stielen Bear | Roeiteam Stielen Bear | 1:12:18 | 111,96 W | 0,55 W |
1ste klasse | Boomsluiter | Port of Amsterdam | 1:22:47 | 79,36 W | 0,12 W |
2de klasse | Willemsvaarder | Willemsvaarders | 1:12:33 | 70,74 W | 2,24 W |
Kuikensloep | Bergenvaarder | Freya | 1:09:38 | 82,74 W | 4,59 W |
Kromhout Whaler | Gebroeders van Amerongen | Voorpampus | 1:09:32 | 68,50 W | 9,04 W |
Overall | Stielen Bear | Roeiteam Stielen Bear | 1:12:18 | 111,96 W | 0,55 W |
St. Ayles Skiff | Groot & Grut 3 | MDT | 1:14:40 | n.v.t. | 0:01:04 |
Pilot GIG | Victory | Gent All Men 1 | 1:03:19 | n.v.t. | 0:00:14 |
Gouden Standaerd | Gebroeders van Amerongen | Voorpampus | 1:09:32 | 68,50 W | 0:00:16 |
OVERIGEN | |||||
Sloep | Team | Tijd | Beter dan 2e met | ||
Drakenboten | United Dragons | United Dragons | 1:07:23 | 0:01:59 | |
Sloep | Teams | Gezamenlijke tijd | Beter dan 2e met | ||
Duoprijs | Azorean High | Azorean High Dames & Ferox Heren 1 | 2:09:12 | 0:20:15 | |
Sloep | Teams | Reden | |||
Pechprijs ’t Haasje | De Vijf Zalmen | Wout’s Mix & Vitalis 280 | Gangboord gescheurd |
Prijzen 2021
DAMES | |||||
---|---|---|---|---|---|
Sloep | Team | Tijd | Vermogen | Beter dan 2e met | |
Hoofdklasse | Azorean High | Ferox Dames | 1:07:03 | 57,72 W | 57,72 W |
1ste klasse | Elle6 | Lemster Leeuwkes | 1:14:26 | 64,07 W | 16,35 W |
2de klasse | De Gebroeders van Amerongen | De Spiering Combi Dames 1 & 2 | 1:23:09 | 33,14 W | 33,14 W |
St. Ayles Skiff | Groot & Grut 5 | Ooit Blond | 1:18:32 | n.v.t. | 22:41:28 |
Regio speedcup | Roy Hesterman | Meidenloos | 1:17:24 | n.v.t. | 0:02:45 |
HEREN | |||||
Sloep | Team | Tijd | Vermogen | Beter dan 2e met | |
Hoofdklasse | Grutte Bear | Stichting Sloeproeien Joure | 1:10:46 | 107,39 W | 8,93 W |
1ste klasse | Boomsluiter | Port of Amsterdam | 1:17:47 | 92,89 W | 8,14 W |
2de klasse | Igor | H6 | 1:13:02 | 73,96 W | 1,76 W |
St. Ayles Skiff | Groot & Grut 3 | Martin’s Dream Team | 1:10:25 | n.v.t. | 0:00:55 |
Pilot GIG | Royal Blue | Roets | 1:04:25 | n.v.t. | 0:01:55 |
Regio Speedcup | De Gebroeders van Amerongen | Voor-Pampus (Spiering H4) | 1:07:39 | n.v.t. | 0:00:32 |
OVERIGEN | |||||
Sloep | Teams | Gezamenlijke tijd | Beter dan 2e met | ||
Regio Duoprijs | De Vecht | De Spiering Dames 3 + De Spiering Combi Heren 1 & 2 | 2:30:11 | 0:00:35 | |
Er is geen pechprijs uitgereikt dit jaar |
Uitslagen 2021
Hoewel er dit jaar ivm het Coronavirus nog niet voor het FSN klassement geroeid werd, zijn hieronder de uitslagen te vinden zoals ze normaliter berekend worden.
Update: De afstand van het parcours is dit jaar vastgesteld op 11.300 meter. Onderstaande uitslagen zijn op basis hiervan herberekend ten opzichte van de uitslagen die gedeeld zijn direct na de wedstrijd.
Dames FSN sloepen
Rang | Startnr | Sloep | Team | Roeiers | Klasse | Roeitijd | Snelheid in m/s | Vermogen per roeier in Watt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Elle6 | Lemster Leeuwkes | Dames 6 | D-1 | 1:14:26 | 2,53 | 64,07 |
2 | 11 | Azorean High | Ferox Dames | Dames 8 | D-H | 1:07:03 | 2,81 | 57,72 |
3 | 7 | Roy Hesterman | Meidenloos | Dames 8 | D-1 | 1:17:24 | 2,43 | 47,72 |
4 | 6 | Igor | D8 | Dames 8 | D-1 | 1:17:51 | 2,42 | 46,47 |
5 | 2 | Polynoom | Ruige M8’s | Dames 10 | D-1 | 1:28:42 | 2,12 | 40,45 |
6 | 10 | De Vecht | De Spiering Dames 3 | Dames 8 | D-1 | 1:20:09 | 2,35 | 38,43 |
7 | 8 | De Gebroeders van Amerongen | De Spiering Combi Dames 1 & 2 | Dames 8 | D-2 | 1:23:09 | 2,26 | 33,14 |
8 | 1 | Interballast | Interballast | Dames 8 | D-1 | 1:38:08 | 1,92 | 29,90 |
Heren FSN-sloepen
Rang | Startnr | Sloep | Team | Roeiers | Klasse | Roeitijd | Snelheid in m/s | Vermogen per roeier in Watt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | Grutte Bear | Stichting Sloeproeien Joure | Heren 8 | H-H | 1:10:46 | 2,66 | 107,39 |
2 | 41 | Azorean High | Ferox Heren | Heren 8 | H-H | 1:00:14 | 3,13 | 98,46 |
3 | 19 | Boomsluiter | Port of Amsterdam | Heren 8 | H-1 | 1:17:47 | 2,42 | 92,89 |
4 | 39 | Doorgáán | Gaan ’87 | Heren 8 | H-1 | 1:05:15 | 2,89 | 84,76 |
5 | 38 | L8 | L8 | Heren 8 | H-1 | 1:07:10 | 2,80 | 81,47 |
6 | 20 | ’t Anckertje | Saense Kat | Heren 8 | H-H | 1:23:31 | 2,26 | 77,72 |
7 | 37 | Bergenvaarder | Freya | Heren 8 | H-H | 1:09:34 | 2,71 | 76,75 |
8 | 21 | Maaike | Maaike ’t Juiste Tuig | Heren 10 | H-1 | 1:15:59 | 2,48 | 74,31 |
9 | 29 | Igor | H6 | Heren 6 | H-2 | 1:13:02 | 2,58 | 73,96 |
10 | 40 | Kerwood | Krijgsmannen | Heren 12 | H-1 | 1:08:11 | 2,76 | 73,40 |
11 | 24 | Doorhaler | Roeiploeg Utrecht | Heren 10 | H-1 | 1:14:45 | 2,52 | 73,23 |
12 | 23 | Polynoom | Fifty Shades of Sloepweesjes | Heren 10 | H-1 | 1:15:00 | 2,51 | 72,86 |
13 | 18 | ’t Kromhout | ’t Juiste Tuig | Heren 10 | H-2 | 1:17:21 | 2,43 | 72,19 |
14 | 17 | Murk | Team Murk | Heren 8 | H-H | 1:20:28 | 2,34 | 71,83 |
15 | 35 | Octopus | H28 | Heren 8 | H-1 | 1:11:08 | 2,65 | 69,83 |
16 | 36 | De Gebroeders van Amerongen | Voor-Pampus (Spiering H4) | Heren 8 | H-2 | 1:07:39 | 2,78 | 67,01 |
17 | 12 | De Skeve | Slappe Peddels | Heren 8 | H-2 | 1:24:36 | 2,23 | 66,37 |
18 | 14 | Vrijbuiter | Schuimkoppen | Gemengd 8 | H-1 | 1:19:14 | 2,38 | 65,28 |
19 | 22 | W2 | Roeisloep Vereniging Muiden | Heren 8 | H-1 | 1:16:51 | 2,45 | 63,36 |
20 | 16 | Averij | Averij | Heren 8 | H-2 | 1:28:11 | 2,14 | 61,81 |
21 | 32 | De Vecht | De Spiering Combi Heren 1 & 2 | Heren 8 | H-1 | 1:10:02 | 2,69 | 61,47 |
22 | 13 | Chaos | Chaos | Heren 8 | H-2 | 1:15:26 | 2,50 | 56,91 |
23 | 34 | Roy Hesterman | Kasteelheren | Gemengd 8 | H-1 | 1:15:44 | 2,49 | 56,08 |
24 | 31 | Curved Wood | De Spiering Heren 7 | Heren 8 | H-2 | 1:11:56 | 2,62 | 51,60 |
25 | 15 | Doordrijver | Roeiploeg Utrecht Mixed | Gemengd 10 | H-2 | 1:24:27 | 2,23 | 51,27 |
26 | 30 | Kaatje | VOK | Heren 8 | H-2 | 1:23:58 | 2,24 | 36,04 |
Sloepen buiten mededinging FSN-klassement
De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer (of hebben dit niet opgegeven bij inschrijving), of hebben als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.
Rang | Startnr | Sloep | Team | Type sloep | Roeiers | Roeitijd | Snelheid in m/s | Reden uitsluiting FSN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | Royal Blue | Roets | GIG | Heren 6 | 1:04:25 | 2,92 | geen FSN sloep |
2 | 42 | Jan van Buuren | Imagine dragons | GIG | Heren 6 | 1:06:20 | 2,84 | geen FSN sloep |
3 | 26 | Groot & Grut 3 | Martin’s Dream Team | St. Ayles Skiff | Heren 4 | 1:10:25 | 2,67 | geen FSN sloep |
4 | 4 | Groot & Grut 4 | Batavieren Mix | St. Ayles Skiff | Gemengd 4 | 1:11:20 | 2,64 | geen FSN sloep |
5 | 27 | Groot & Grut 1 | Riviermonsters | St. Ayles Skiff | Heren 4 | 1:13:38 | 2,56 | geen FSN sloep |
6 | 25 | Groot & Grut 4 | Oude Stomp | St. Ayles Skiff | Heren 4 | 1:13:43 | 2,55 | geen FSN sloep |
7 | 5 | De Passie | Niekarkers | St. Ayles Skiff | Gemengd 4 | 1:17:47 | 2,42 | geen FSN sloep |
8 | 3 | Groot & Grut 5 | Ooit Blond | St. Ayles Skiff | Dames 4 | 1:18:32 | 2,40 | geen FSN sloep |
9 | 28 | De Passie | Op Avontuur | St. Ayles Skiff | Gemengd 4 | 1:25:26 | 2,20 | geen FSN sloep |
Samenstelling team als reden van uitsluiting houdt in dat er tijdens een damesrace één of meer heren in de sloep heeft meegeroeid
Uitslagen 2020
Hierbij de uitslagen. In beide races vandaag roeiden herenteams. In de uitslag hebben we de tijden van de herenteams van beide races samengevoegd tot een lijst. Dit is natuurlijk niet conform de formele FSN regels maar geeft toch een prachtig beeld.
NB: De afstand van het parcours was dit jaar 11.400 meter, ipv de gebruikelijke 11.110 meter.
Dames FSN sloepen
Rang | Startnr | Sloep | Team | Roeiers | Klasse | Roeitijd | Snelheid in m/s | Vermogen per roeier in Watt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | Azorean High | Ferox dames | Dames 8 | D-H | 1:04:48 | 2,93 | 67,49 |
2 | 22 | Elle6 | Lemster Leeuwkes | Dames 6 | D-1 | 1:14:27 | 2,55 | 66,41 |
3 | 19 | Mare Australis | Zuyderzeeroeiers | Dames 8 | D-H | 1:26:37 | 2,19 | 57,00 |
4 | 6 | Vrijbuiter | Pirata’s | Dames 8 | D-1 | 1:21:58 | 2,32 | 56,01 |
5 | 2 | De Leuve | (G)Leuve | Dames 6 | D-1 | 1:20:49 | 2,35 | 54,32 |
6 | 21 | Doordrijver | Roeiploeg Utrecht Dames | Dames 10 | D-1 | 1:22:56 | 2,29 | 51,79 |
7 | 5 | Roy Hesterman | Meidenloos | Dames 8 | D-1 | 1:17:29 | 2,45 | 49,36 |
8 | 4 | Dolman | Meiden van Muyden | Dames 8 | D-1 | 1:18:26 | 2,42 | 45,87 |
9 | 3 | Ruige Hilde | Willemsvaarders | Dames 6 | D-1 | 1:24:38 | 2,24 | 43,53 |
10 | 8 | Moos | Moos en Co (’t Juiste Tuig) | Dames 8 | D-2 | 1:17:36 | 2,45 | 43,07 |
11 | 10 | Igor | Sloeproeivereniging Nieuwendam | Dames 8 | D-1 | 1:22:09 | 2,31 | 40,28 |
12 | 20 | Interballast | Interballast | Dames 8 | D-1 | 1:32:23 | 2,06 | 39,38 |
13 | 7 | De Gebroeders van Amerongen | De Spiering Dames 1 | Dames 8 | D-2 | 1:24:09 | 2,26 | 32,91 |
14 | 1 | de Blister | de Blister | Dames 6 | D-2 | 1:34:44 | 2,01 | 30,69 |
15 | 9 | De Vecht | De Spiering Dames 3 | Dames 8 | D-1 | 1:33:25 | 2,03 | 24,73 |
Heren FSN-sloepen
Rang | Startnr | Sloep | Team | Roeiers | Klasse | Roeitijd | Snelheid in m/s | Vermogen per roeier in Watt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 46 | Orkaan | De Heeren XIV | Heren 8 | H-H | 1:04:44 | 2,94 | 119,19 |
2 | 57 | Azorean High | Ferox Heren | Heren 8 | H-H | 0:59:28 | 3,20 | 107,96 |
3 | 34 | Boomsluiter | Port of Amsterdam | Heren 8 | H-1 | 1:18:04 | 2,43 | 94,79 |
4 | 53 | L8 | L8 | Heren 8 | H-1 | 1:05:08 | 2,92 | 94,73 |
5 | 30 | Bergenvaarder | Freya | Heren 8 | H-H | 1:07:15 | 2,83 | 91,98 |
6 | 35 | Murk | Team Murk | Heren 6 | H-H | 1:19:02 | 2,40 | 91,39 |
7 | 54 | MU20 | Krijgsmannen – HXIV | Heren 8 | H-H | 1:05:22 | 2,91 | 91,30 |
8 | 55 | Doorgáán | Gáán’87 | Heren 8 | H-1 | 1:04:55 | 2,93 | 89,47 |
9 | 40 | De Skeve | Slappe Peddels | Heren 8 | H-2 | 1:20:13 | 2,37 | 84,23 |
10 | 38 | Vrijbuiter | Schuimkoppen | Heren 8 | H-1 | 1:15:44 | 2,51 | 82,36 |
11 | 42 | Maaike | Maaike – ’t Juiste Tuig | Heren 10 | H-1 | 1:14:26 | 2,55 | 82,17 |
12 | 28 | Octopus | H28 | Heren 8 | H-1 | 1:09:12 | 2,75 | 79,64 |
13 | 52 | De Gebroeders van Amerongen | Voor Pampus | Heren 8 | H-2 | 1:06:17 | 2,87 | 76,91 |
14 | 51 | Haarlemmerhout | Haerlemse heren | Heren 8 | H-1 | 1:08:20 | 2,78 | 76,30 |
15 | 44 | Doorhaler | Roeiploeg Utrecht | Heren 10 | H-1 | 1:14:47 | 2,54 | 75,57 |
16 | 23 | Vrouwe Elisabeth | Mixteam WV De Helling | Gemengd 8 | H-1 | 1:11:41 | 2,65 | 74,23 |
17 | 56 | Yellowfin | Vrienden van de Yellowfin | Heren 10 | H-1 | 1:04:09 | 2,96 | 73,11 |
18 | 37 | Averij | Averij | Heren 8 | H-2 | 1:26:22 | 2,20 | 70,90 |
19 | 29 | Last of the Titanic | Tiog | Heren 8 | H-1 | 1:11:59 | 2,64 | 70,39 |
20 | 25 | Visbyvaarder | Baldr | Heren 8 | H-2 | 1:11:22 | 2,66 | 69,23 |
21 | 43 | ’t Haakie | CVV Vletterlieden | Heren 8 | H-1 | 1:20:33 | 2,36 | 67,27 |
22 | 45 | Roy Hesterman | Kasteel Heeren | Heren 8 | H-1 | 1:12:52 | 2,61 | 66,71 |
23 | 47 | W2 | Roeisloep Vereniging Muiden | Heren 8 | H-1 | 1:16:53 | 2,47 | 65,50 |
24 | 26 | Willemsvaarder | Willemsvaarders | Heren 8 | H-2 | 1:13:30 | 2,59 | 64,11 |
25 | 39 | ’t Kromhout | ’t Juiste Tuig | Heren 10 | H-2 | 1:21:28 | 2,33 | 63,53 |
26 | 24 | Jan van Riebeeck | WV De Helling mixteam | Gemengd 8 | H-2 | 1:14:35 | 2,55 | 62,20 |
27 | 48 | Igor | Sloeproeivereniging Nieuwendam | Heren 6 | H-2 | 1:17:58 | 2,44 | 62,09 |
28 | 31 | Visioen | Maritieme Academie Harlingen | Heren 8 | H-2 | 1:23:34 | 2,27 | 61,02 |
29 | 50 | De Vecht | De Spiering Heren 1 & 2 | Heren 8 | H-1 | 1:10:57 | 2,68 | 60,49 |
30 | 13 | Kaatje | Vereniging Oud Kwekelingen Zeevaartschool Amsterdam | Heren 8 | H-2 | 1:14:32 | 2,55 | 56,92 |
31 | 33 | De Zeeleeuw | SV Osiris | Gemengd 8 | H-2 | 1:21:08 | 2,34 | 56,38 |
32 | 49 | ’t Oude Dock | ’t Oude Dock | Heren 10 | H-2 | 1:18:23 | 2,42 | 53,37 |
33 | 41 | Forel | 40+ | Heren 8 | H-2 | 1:26:34 | 2,19 | 50,89 |
34 | 32 | Labora Stulti | Heren van almere | Gemengd 8 | H-2 | 1:33:06 | 2,04 | 49,98 |
35 | 36 | Bertha | Zonder Dollen | Heren 10 | H-2 | 1:29:56 | 2,11 | 49,41 |
36 | 14 | Curved Wood | De Spiering Heren 7 | Heren 8 | H-2 | 1:18:28 | 2,42 | 38,01 |
Sloepen buiten mededinging FSN-klassement
De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer (of hebben dit niet opgegeven bij inschrijving), of hebben als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.
Rang | Startnr | Sloep | Team | Type sloep | Roeiers | Roeitijd | Snelheid in m/s | Reden uitsluiting FSN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Amuda | Roets | GIG | Heren 6 | 0:59:20 | 3,20 | geen FSN sloep |
2 | 18 | Ballast Nedam | Concrete Dragons | Drakenboot | Gemengd 16 | 1:04:07 | 2,96 | geen FSN sloep |
3 | 17 | Silhouette | Imagine Dragons | GIG | Heren 6 | 1:08:05 | 2,79 | geen FSN sloep |
4 | 15 | BZN | Manco | GIG | Gemengd 6 | 1:11:36 | 2,65 | geen FSN sloep |
5 | 12 | G&G 3 (NL005) | Batavieren Mix | St. Ayles Skiff | Gemengd 4 | 1:12:20 | 2,63 | geen FSN sloep |
Prijzen 2020
DAMES | |||||
---|---|---|---|---|---|
Sloep | Team | Tijd | Vermogen | Beter dan 2e met | |
Hoofdklasse | Azorean High | Ferox dames | 1:04:48 | 69,69 W | 10,30 W |
1ste klasse | Elle6 | Lemster Leeuwkes | 1:14:27 | 68,74 W | 10,76 W |
2de klasse | Moos | Moos en Co (’t Juiste Tuig) | 1:17:36 | 44,23 W | 10,39 W |
Kuikensloep | De Leuve | (G)Leuve | 1:20:49 | 56,14 W | 4,97 W |
Kromhout Whaler | Moos | Moos en Co (’t Juiste Tuig) | 1:17:36 | 44,23 W | 10,39 W |
Overall | Azorean High | Ferox dames | 1:04:48 | 69,69 W | 0,95 W |
Gouden Standaerd | Roy Hesterman | Meidenloos | 1:17:29 | n.v.t. | 0:00:57 |
HEREN | |||||
Sloep | Team | Tijd | Vermogen | Beter dan 2e met | |
Hoofdklasse | Orkaan | De Heeren XIV | 1:04:44 | 124,73 W | 11,99 W |
1ste klasse | L8 | L8 | 1:05:08 | 98,55 W | 0,05 W |
2de klasse | De Skeve | Slappe Peddels | 1:20:13 | 87,69 W | 7,00 W |
Kuikensloep | Octopus | H28 | 1:09:12 | 82,69 W | 13,39 W |
Kromhout Whaler | De Gebroeders van Amerongen | Voor Pampus | 1:06:17 | 80,70 W | 17,63 W |
Overall | Orkaan | De Heeren XIV | 1:04:44 | 124,73 W | 11,99 W |
Gouden Standaerd | Orkaan | De Heeren XIV | 1:04:44 | n.v.t. | 0:00:38 |
OVERIGEN | |||||
Sloep | Team | Tijd | Beter dan 2e met | ||
Drakenboten | Ballast Nedam | Concrete Dragons | 1:04:07 | 22:55:53 | |
Sloep | Teams | Gezamenlijke tijd | Beter dan 2e met | ||
Schalkse Duoprijs | Azorean High | Ferox dames & Ferox Heren | 2:04:16 | 0:26:05 | |
Er is geen pechprijs uitgereikt dit jaar |