Uitslagen FSN-klassement

We hebben dit jaar geen afgedrukte lijsten uitgedeeld na de wedstrijd, dus kan je de klassementslijst voor FSN-sloepen nu downloaden als PDF-bestand.

Uitslagen 2018

Dames FSN sloepen

Rang Startnr Sloep Team Roeiers Klasse Roeitijd Snelheid in m/s Vermogen per roeier in Watt
1 7 Doordrijver Roeiploeg Utrecht, Damesteam Dames 8 D-1 1:24:01 2,20 54,21
2 5 Poolzee Ruige M8 Dames 8 D-1 1:24:04 2,20 51,94
3 30 De Mac De Mac Dames 8 D-1 1:11:26 2,59 47,86
4 31 Epoxydus Haerlemsche dames Dames 8 D-H 1:13:16 2,53 47,64
5 8 De Paardekreek De 9Babbelaars Dames 8 D-1 1:17:05 2,40 46,68
6 20 Roy Hesterman Meidenloos Dames 8 D-1 1:16:53 2,41 46,40
7 22 Octopus Meerminnen Dames 8 D-1 1:14:44 2,48 45,77
8 18 Blister Blisters Dames 6 D-1 1:22:52 2,23 45,33
9 10 Visbyvaarder Idunn Dames 8 D-1 1:16:13 2,43 44,73
10 19 Jan van Riebeeck Dames WV De Helling Dames 8 D-H 1:17:08 2,40 44,49
11 28 De Vecht De Spiering Dames 3 Dames 8 D-H 1:15:15 2,46 44,12
12 2 Lyts Leeuwke Lemster Leeuwkes Dames 6 D-H 1:31:59 2,01 43,90
13 17 Swolla Dames Hetebrij Dames 8 D-1 1:20:53 2,29 43,30
14 9 Twister Zwartewater Dames Dames 8 D-1 1:17:20 2,39 42,37
15 29 D’Isela Dames IJsselkr8 Dames 8 D-1 1:14:32 2,48 41,10
16 4 Kaat Deurloo’s Kaaitje Dames 8 D-1 1:31:01 2,03 40,46
17 15 Mien Deurloo’s Kaaitje 2 Dames 8 D-1 1:32:04 2,01 40,20
18 3 Interballast InterBallast Dames 8 D-1 1:29:47 2,06 39,90
19 26 Caatje van Warmond Kaagse Bluf Dames 8 D-2 1:18:13 2,37 39,35
20 16 Naruthi Gooische Bluf Dames 8 D-2 1:29:31 2,07 38,59
21 6 De Kaapse Vreugd De Zeeuwse Deernen Dames 8 D-1 1:33:23 1,98 38,50
22 21 Dolman Meiden van Muyden Dames 8 D-1 1:18:43 2,35 38,47
23 23 Spieringen II De Spiering Dames 2 Dames 8 D-2 1:17:47 2,38 35,64
24 1 Brand Quo Vadis Ladies Dames 6 D-2 1:36:03 1,93 35,63
25 11 Jan van den Berg Ver. Roeiploeg Urk Dames 10 D-1 1:21:00 2,29 35,34
26 24 De Gebroeders Van Amerongen De Spiering Dames 1 Dames 8 D-2 1:20:46 2,29 34,25
27 14 Labora Stulti Dames team Almere Dames 8 D-1 1:39:36 1,86 33,96
28 25 Moos Moos & Co Dames 8 D-2 1:24:36 2,19 30,55

Heren FSN-sloepen

Bij de herenrace is er één straf gegeven:

  • De Moby Dick uit Urk heeft een vermogensstraf van 2 × 3 Watt gekregen voor het aan de verkeerde kant passeren van de gele boei voor de ingang van het Ballastgat (het keerpunt van de race). Eén keer 3 Watt voor het aan de verkeerde kant ronden van de boei en één keer 3 Watt omdat deze boei specifiek genoemd is tijdens het palaver als ‘gevaarlijk’.
    Deze 6 Watt vermogensstraf geeft de Moby Dick een achterstand van precies 2 minuten tegen de werkelijk geroeide tijd van 1:02:22.
Rang Startnr Sloep Team Roeiers Klasse Roeitijd Snelheid in m/s Vermogen per roeier in Watt
1 50 ’t Anckertje Saense Kat Heren 8 H-H 1:19:14 2,34 89,33
2 93 Murk Super Sorry Heren 8 H-1 1:17:00 2,40 83,97
3 73 Epoxydus Haarlemse heren Heren 6 H-2 1:08:16 2,71 78,38
4 45 Kaat Deurloo’s Kaaitje Heren 8 H-1 1:18:23 2,36 77,50
5 53 Swolla Heren D’Riemteam Heren 8 H-2 1:09:49 2,65 77,36
6 97 W2 Roeisloepvereniging Muiden Heren 8 H-1 1:12:35 2,55 76,94
7 51 Vergaan Gáán’87 Heren 8 H-1 1:15:45 2,44 76,15
8 48 Leeuwke L8 Heren 8 H-1 1:19:41 2,32 75,02
9 78 Last of the Titanic Tiog Heren 8 H-1 1:09:18 2,67 74,75
10 77 Roy Hesterman Krijgsmannen HXIV Heren 8 H-1 1:09:34 2,66 73,13
11 69 Voorganck Heren Krom Heren 8 H-2 1:10:36 2,62 72,45
12 95 Maaike Juiste Tuig – Team Maaike Heren 10 H-2 1:15:20 2,46 72,38
13 71 Gebroeders de Witt Tyr Heren 8 H-1 1:08:45 2,69 71,39
14 80 Haarlemmerhout Haarlemse heren Heren 8 H-H 1:07:51 2,73 71,28
15 81 De Vecht De Spiering Heren 2 Heren 8 H-1 1:06:34 2,78 70,86
16 52 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam Heren 8 H-1 1:18:26 2,36 70,80
17 102 Octopus H28 Heren 8 H-1 1:09:30 2,66 70,21
18 68 Willemsvaarder Willemsvaarders Gemengd 8 H-2 1:10:53 2,61 68,08
19 96 Chaos Chaos Heren 8 H-1 1:10:58 2,61 68,05
20 75 Jan van Schaffelaar Ekiep’9 Barneveld Heren 8 H-2 1:07:42 2,74 67,75
21 103 Gebr. Van Amerongen H4 Voor-Pampus Heren 8 H-1 1:06:33 2,78 66,96
22 98 Igor Zijkanaal K Gemengd 8 H-1 1:10:28 2,63 66,48
23 60 Doorhaler Roeiploeg Utrecht Heren Heren 10 H-1 1:14:14 2,49 65,82
24 82 De Mac De Mac Heren 8 H-2 1:06:40 2,78 65,53
25 79 Cornelis Douwes WBS-Anthony Veder Heren 8 H-2 1:11:21 2,60 65,08
26 72 Michiel de Ruyter DMRC Heren 8 H-2 1:11:46 2,58 64,96
27 42 Schone Waardin Schone Waardin Heren 8 H-2 1:22:09 2,25 63,88
28 47 Rotterdammer 2 De Heeren van Delfshaven Heren 8 H-2 1:21:38 2,27 63,71
29 92 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 H-1 1:25:07 2,18 63,31
30 76 Voorbijganger Heren-1 Heren 8 H-2 1:08:10 2,72 63,09
31 83 D’Isela Heren Voorganck Heren 8 H-2 1:07:30 2,74 63,02
32 88 Labora Stulti Heren van Almere Heren 8 H-2 1:25:16 2,17 62,47
33 43 De Onrust Quo Vadis Heren 8 H-2 1:26:56 2,13 62,18
34 104 Yellow Fin Vrienden van de Yellow Fin Heren 10 H-2 1:03:09 2,93 62,02
35 56 Cor de Bruin 1 Port of Rotterdam Heren 8 H-2 1:10:41 2,62 61,88
36 67 NWH Salland Zwartewater roeiers Gemengd 8 H-2 1:13:52 2,51 60,80
37 54 De Kubber MIR 1 Heren 12 H-2 1:10:10 2,64 60,60
38 94 Naruthi Heren Naarden Heren 8 H-1 1:21:11 2,28 60,13
39 59 Doordrijver Roeiploeg Utrecht Gemengd 10 H-1 1:19:40 2,32 59,42
40 91 ’t Kromhout ’t Juiste Tuig – Kromhout Heren 10 H-1 1:21:14 2,28 59,37
41 46 Forel VOC Rotterdam Heren 8 H-2 1:21:43 2,27 58,85
42 65 Vrouwe Marianne Batavier 5 Heren 8 H-1 1:13:51 2,51 58,33
43 101 Buffel Kasteelheeren Heren 8 H-2 1:11:04 2,61 58,05
44 44 De Witte Beer JumBootje Sloeproeivereniging Heren 8 H-2 1:23:48 2,21 56,31
45 40 Maarten Hzn. Tromp Brielse Roeiclub Heren 8 H-2 1:26:15 2,15 56,27
46 70 Jan van Riebeeck Heren WV De Helling Heren 8 H-2 1:14:37 2,48 56,16
47 89 Bertha Zonder Dollen Heren 10 H-2 1:24:57 2,18 55,78
48 41 Dolfijn EPZ Gemengd 8 H-2 1:21:59 2,26 54,66
49 74 Lootsman Roeiteam Loodsen Rijnmond Heren 8 H-2 1:11:24 2,59 54,04
50 84 Moby Dick Ver. Roeiploeg Urk Heren 12 H-2 1:04:22 2,97 53,89
51 64 Laura G Loodsen Amsterdam-IJmond Heren 8 H-2 1:10:41 2,62 52,08
52 57 Hubert Jans 2 Stichting Flevoland Roeit Heren 8 H-2 1:13:15 2,53 50,59
53 100 Het Witte Schuim Het Laatste Rukje Heren 8 H-2 1:12:42 2,55 50,41
54 58 Thussenuit Mixtaem Thussenuit Gemengd 10 H-2 1:09:07 2,68 48,99
55 63 Curved Wood De Spiering Heren 1 Heren 8 H-2 1:11:01 2,61 48,84
56 66 Schonenvaarder Zwarte Ros Enschede Heren 8 H-1 1:19:31 2,33 45,63
57 99 Spiering II De Spiering Heren 3 Heren 8 H-2 1:11:50 2,58 42,10
58 62 Caatje van Warmond Kaagschuim Heren 8 H-2 1:16:46 2,41 41,66
59 55 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Heren 8 H-2 1:19:57 2,32 40,13
60 90 Remex Liberus Masrova Gemengd 10 H-2 1:31:41 2,02 39,90
61 87 Plancius Roeiteam Plancius Heren 10 H-2 1:43:28 1,79 26,73

Sloepen buiten mededinging FSN-klassement

De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer (of hebben dit niet opgegeven bij inschrijving), of hebben als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.

Deze sloepen tellen wél mee voor onze diverse snelheidsprijzen op basis van geroeide tijd, maar  niet voor prijzen die op vermogen per roeier worden gebaseerd. Zie onze prijzenpagina voor een overzicht van welke prijzen van toepassing zijn.

Rang Startnr Sloep Team Type sloep Roeiers Roeitijd Snelheid in m/s
1 39 Old Water Dragons Old Water Dragons Drakenboot Gemengd 16 0:59:05 3,13
2 38 United Drakenboot United Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:00:25 3,06
3 105 Vilt Zwarte Draecken GIG Heren 6 1:01:18 3,02
4 37 Odysseus Drakenboot Odysseus Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:02:27 2,97
5 36 Concrete Dragons Concrete on Fire Drakenboot Gemengd 16 1:06:50 2,77
6 86 Groot & Grut 3 Batavieren St. Ayles Skiff Heren 4 1:08:42 2,70
7 33 Curved Wood De Spiering Heren 7 Kromhout Whaler Heren 8 1:10:36 2,62
8 85 Groot & Grut 2 Roeidonders St. Ayles Skiff Heren 4 1:11:04 2,61
9 27 Voorbijganger Kagermix Kromhout Whaler Gemengd 8 1:13:46 2,51
10 35 Reflection Team Blont GIG Dames 6 1:18:42 2,35
11 12 Groot & Grut 3 Port ladies St. Ayles Skiff Dames 4 1:19:35 2,33
12 13 Groot & Grut 2 Ooit Blond St. Ayles Skiff Dames 4 1:20:56 2,29
13 34 Silhouette De Vliegende Draecken GIG Dames 6 1:21:08 2,28
14 32 Vrouwe Marianne Batavier 6 Kuikensloep Gemengd 8 1:25:40 2,16

Prijzen 2018

Het is een spannende race geweest, met hier en daar wel heel kleine verschillen tussen de winnaars en de tweede plaatsen, soms minder dan een halve Watt vermogen.

En bij de lokale teams was het al helemaal nek-aan-nek, waar de snelste tijd voor de Gouden Standaerd in 1:06:33 werd geroeid door de H4 Voor-Pampus in de Gebroeders van Amerongen, gevolgd door de Spiering Heren 2 in De Vecht met 1:06:34. Inderdaad, dat is één seconde verschil!

DAMES
  Sloep Team Tijd Vermogen Beter dan 2e met
Hoofdklasse Epoxydus Haerlemsche dames 1:13:16 47,64 W 3,15 W
1ste klasse Doordrijver Roeiploeg Utrecht, Damesteam 1:24:01 54,21 W 2,27 W
2de klasse Caatje van Warmond Kaagse Bluf 1:18:13 39,35 W 0,76 W
Kuikensloep De Paardekreek De 9Babbelaars 1:17:05 46,68 W 0,28 W
Kromhout Whaler Epoxydus Haerlemsche dames 1:13:16 47,64 W 3,52 W
Overall Doordrijver Roeiploeg Utrecht, Damesteam 1:24:01 54,21 W 2,27 W
St. Ayles Skiff Groot & Grut 3 Port ladies 1:19:35 n.v.t. 0:01:21
Pilot GIG Reflection Team Blont 1:18:42 n.v.t. 0:02:26
Gouden Standaerd Octopus Meerminnen 1:14:44 n.v.t. 0:00:31
HEREN
  Sloep Team Tijd Vermogen Beter dan 2e met
Hoofdklasse ’t Anckertje Saense Kat 1:19:14 89,33 W 18,05 W
1ste klasse Murk Super Sorry 1:17:00 83,97 W 6,47 W
2de klasse Epoxydus Haarlemse heren 1:08:16 78,38 W 1,02 W
Kuikensloep Last of the Titanic Tiog 1:09:18 74,75 W 1,62 W
Kromhout Whaler Epoxydus Haarlemse heren 1:08:16 78,38 W 7,52 W
Overall ’t Anckertje Saense Kat 1:19:14 89,33 W 5,36 W
St. Ayles Skiff Groot & Grut 3* Batavieren 1:08:42 n.v.t. 0:02:22
Pilot GIG Vilt Zwarte Draecken 1:01:18 n.v.t. 22:58:42
Gouden Standaerd Gebr. Van Amerongen H4 Voor-Pampus 1:06:33 n.v.t. 0:00:01
OVERIGEN
  Sloep Team Tijd Beter dan 2e met
Drakenboten Old Water Dragons Old Water Dragons 0:59:05 0:01:20
  Sloep Teams Gezamenlijke tijd Beter dan 2e met
Schalkse Duoprijs De Mac De Mac 2:18:06 0:03:26
Er is geen pechprijs uitgereikt dit jaar

*) Per abuis is de St. Ayles Skiff prijs voor de heren tijdens de uitreiking naar Groot & Grut 2 (Roeidonders) gegaan.

De startvolgorde is bekend

Na wat passen, meten, plussen en minnen hebben we een mooie startvolgorde kunnen samenstellen. De startlijsten voor de dames- en de herenrace staan nu online!

Ook is er meer informatie over het kranen en parkeren op de site gezet. Als je meedoet aan Vechten op de Vecht in een sloep die gekraand moet worden, lees deze informatie dan goed door, want er zijn wat zaken anders dan voorgaande jaren! Hoe laat je aanwezig moet zijn voor het kranen kan je opzoeken in de kraanlijst.

We hopen dat jullie net zo veel zin hebben in de 10e Vechten op de Vecht als wij. We kunnen haast niet wachten. Tot zaterdag!

Trainen op je hometrainer in de sauna!

Naarder sloeproeier Ko Steenman gaat in april een topprestatie leveren voor de Twan Foundation.

Hij doet mee aan de Marathon Des Sables in Marokko tijdens Vechten op de Vecht 2018. Een zware zesdaagse ultraloop van 250 km door de woestijn van zuid Marokko. Ko is al bijna een jaar aan het trainen en om het gevoel te krijgen hoe het is om in de woestijn te lopen traint hij tegenwoordig op z’n hometrainer in de sauna.

Ko Steenman hoopt met deze topprestatie veel donaties binnen te halen voor de Twan Foundation en wij zijn hem enorm dankbaar. Steun hem ook en doneer je startnummer-borg in de collectedoos op de balie tijdens de race. Of doe een donatie op rekening NL63 RABO 0153110996 o.v.v. Ko Steenman.


10e editie. Tijd voor een feestje!

Vechten op de Vecht opent dit jaar alweer voor de 10e keer het Nederlandse sloepenroeiseizoen. Tijd voor een extra feestelijke editie dus!

We hebben een mooie nieuwe site, waaraan nog wat gesleuteld wordt in de achtergrond (waar jullie hopelijk weinig last van zullen hebben) en we hebben wat leuke verrassingen voor jullie in petto op de wedstrijddag.

Wij hebben er in elk geval zin in!
Zien we je op zaterdag 7 april?

Prijswinnaars 2017

Samenvatting van de prijswinnaars van Vechten op de Vecht in 2017 (9e editie)

DAMES
Sloep Team Vermogen / Tijd Beter dan 2e met
Hoofdklasse Mare Australis Zuyderzeeroeiers 64,28 W 3,60 W
1ste klasse Magna Frisia Multi Service Adema 68,96 W  11,15 W
2de klasse Sir Lancelot Skynner Lancelot Laddies 47,51 W 2,37 W
Kuikensloep Baron van Ghent Sloeproeien Naarden 53,59 W 1,25 W
Kromhout Whaler De Vecht De Spiering Dames 3 57,86 W 1,19 W
Overall Magna Frisia Multi Service Adema 68,96 W 4,68 W
GIG Jubilee 5.0 1:11:08 0:00:37
Gouden Standaerd De Vecht De Spiering Dames 3 1:09:19 0:03:17
HEREN
Sloep Team Vermogen / Tijd Beter dan 2e met
Hoofdklasse Serdon De Rietroeiers 106,55 W 0,43 W
1ste klasse Oksewiel 1 Den Bealch 89,56 W 4,08 W
2de klasse Doorhaler Roeiploeg Utrecht 90,32 W 5,21 W
Kuikensloep Octopus H28 83,99 W 0,32 W
Kromhout Whaler Epoxydus Haerlemsche Heren 85,11 W 0,02 W
Overall Serdon De Rietroeiers 106,55 W 0,43 W
GIG Vilt Zwarte Draecken 0:56:56 0:00:43
Gouden Standaerd Orkaan De Heeren XIV 1:03:33 0:00:20
OVERIGEN
Sloep Teams Gezamenlijke tijd Beter dan 2e met
Schalkse Duoprijs Epoxydus Haerlemsche Dames & Haerlemsche Heren

2:09:59

0:03:13
Sloep Team Tijd Beter dan 2e met
Drakenboten De Witte Draeck River Dragons 0:58:30 0:00:22
St. Ayles Skiffs Groot & Grut 4 Zondag Roeiers 1:10:34 0:00:27

 

Uitslagen 2017

De uitslagen van Vechten op de Vecht in 2017 (9e editie)

DAMES
# Snr Sloep Team Roeiers Kl. Tijd m/s Watt
p.p.
1 19 Magna Frisia Multi Service Adema Dames 8 D-1 1:12:23 2,56 68,96
2 13 Mare Australis Zuyderzeeroeiers Dames 8 D-H 1:22:13 2,25 64,28
3 27 Steenbok Skarrefammen Dames 8 D-H 1:15:30 2,45 60,68
4 21 Tréwes 3 Tréwes 3 Dames 8 D-H 1:13:35 2,52 59,05
5 9 De Vecht Spiering Dames 3 Dames 8 D-H 1:09:19 2,67 57,86
6 12 Onvervaard RV Tille Dames 6 D-1 1:26:29 2,14 57,81
7 2 Epoxydus Haerlemsche Dames Dames 8 D-1 1:06:31 2,78 56,68
8 25 Baron van Ghent Sloeproeien Naarden Dames 8 D-1 1:13:41 2,51 53,59
9 14 Poolzee Ruige M8 Dames 8 D-1 1:20:49 2,29 52,42
10 4 Octopus Meerminnen Dames 8 D-1 1:12:36 2,56 52,34
11 16 Blister Blister Dames 6 D-1 1:20:12 2,31 52,14
12 11 Kaag 1 Meiden van Staal Dames 8 D-1 1:09:32 2,66 51,90
13 23 Jan van Riebeeck Dames WV De Helling Dames 8 D-1 1:14:55 2,47 50,76
14 24 Wetter Wrotter Wetterspetters Dames 8 D-1 1:14:52 2,47 49,90
15 10 d’Isela Dames IJsselkr8 Dames 8 D-H 1:11:06 2,60 48,47
16 3 Dolman Meiden van Muyden Dames 8 D-1 1:14:29 2,50 48,05
17 22 De Paardekreek De 9 Babbelaars Dames 8 D-1 1:16:56 2,41 47,68
18 28 Sir Lancelot Skynner Lancelot Laddies Dames 8 D-2 1:12:42 2,55 47,51
19 18 Roy Hesterman Meidenloos Dames 8 D-1 1:15:27 2,45 47,46
20 15 Vuurzee De Vlammetjes Dames 8 D-2 1:25:26 2,17 45,13
21 8 Caatje van Warmond Kaagse Bluf Dames 8 D-2 1:12:46 2,54 44,41
22 17 Swolla Dames Hetebrij Dames 8 D-1 1:20:19 2,31 41,03
23 1 Kaat Deurloo’s Kaaitje Dames 8 D-2 1:31:04 2,03 40,97
24 5 Spiering II De Spieringen Dames 2 Dames 8 D-2 1:15:24 2,46 39,63
25 7 Gebroeders van Amerongen De Spieringen Dames 1 Dames 8 D-2 1:18:03 2,37 38,67
26 6 Buffel De Spetters Dames 8 D-1 1:20:26 2,30 34,51
27 20 Bestevaêr De Bestevaêrders Dames 8 D-2 1:24:32 2,19 33,47
28 26 Moos Moos & Co 2.0 (Het Juiste Tuig) Dames 8 D-2 1:22:52 2,26 32,93
29 37 Jubilee 5.0 Dames 6 1:11:08 2,60
30 38 Irene Too Team Blont Dames 6 1:11:45 2,58
31 30 Groot & Grut 2 Woerkum Warriors Dames 4 1:21:16 2,29
32 31 Groot & Grut 5 Heusden Dames 4 1:26:58 2,14

 

HEREN
# Snr Sloep Team Roeiers Kl. Roeitijd m/s Watt
p.p.
1 46 Serdon De Rietroeiers Heren 8 H-H 1:15:32 2,45 106,55
2 49 Orkaan De Heeren XIV Heren 8 H-H 1:03:33 2,91 106,12
3 50 Azorean High Ferox Heren Heren 8 H-H 0:58:27 3,17 104,78
4 44 ’t Anckertje Saense Kat Heren 8 H-H 1:17:09 2,40 99,77
5 45 Sloepweesje Sloepweesje Heren 8 H-H 1:16:10 2,43 95,04
6 60 Doorhaler Roeiploeg Utrecht Heren 8 H-2 1:12:14 2,56 90,32
7 86 Oksewiel 1 Den Bealch Heren 8 H-1 1:12:09 2,57 89,56
8 80 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 H-1 1:18:23 2,36 85,48
9 62 Epoxydus Haerlemsche Heren Heren 8 H-2 1:03:28 2,92 85,11
10 95 De Vecht De Spieringen Heren 2 Heren 8 H-1 1:03:53 2,90 85,09
11 89 Octopus H28 Heren 8 H-1 1:06:57 2,77 83,99
12 77 Averij Averij Heren 8 H-1 1:23:47 2,21 83,96
13 92 Cor de Bruin 2 Port of Rotterdam Heren 8 H-1 1:06:53 2,77 83,67
14 58 ’t Kromhout ’t Juiste Tuig team ’t Kromhout Heren 10 H-2 1:12:54 2,54 82,56
15 87 W2 Sloeproeivereniging Muiden Heren 8 H-1 1:11:48 2,58 81,46
16 94 Gebroeders van Amerongen Voor-Pampus Heren 8 H-1 1:04:07 2,89 80,23
17 93 Last of the Titanic TIOG Heren 8 H-1 1:08:41 2,70 77,63
18 56 De Onrust Quo Vadis Heren 8 H-2 1:22:05 2,26 77,52
19 79 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam Heren 8 H-1 1:17:36 2,39 76,94
20 82 Viking Boskalis Heren 8 H-1 1:17:59 2,37 76,68
21 88 Maaike Maaike Heren 10 H-1 1:14:22 2,49 76,01
22 91 Visbyvaarder Tyr Heren 8 H-1 1:08:19 2,71 75,42
23 90 Dolman Krijgsmannen Heren 8 H-1 1:08:42 2,70 75,20
24 51 Schone Waardin Schone Waardin Heren 8 H-2 1:18:24 2,36 74,99
25 59 Greet Zijkanaal K Gemengd 8 H-2 1:20:41 2,29 73,34
26 84 Murk Sloeproeien Naarden Heren 8 H-1 1:17:44 2,38 71,09
27 66 Voorganck Heren Krom Heren 8 H-2 1:09:16 2,67 70,84
28 64 Wildenborch Vrienden van de Yellowfin Heren 12 H-2 1:10:02 2,64 70,62
29 85 Leeuwke L8 Heren 8 H-1 1:19:44 2,32 69,69
30 54 Kaat Deurloo’s Kaaitje Heren 8 H-2 1:21:05 2,28 68,99
31 74 Buffel Kasteelheeren Heren 8 H-2 1:07:49 2,73 68,79
32 83 Naruthi Sloeproeien Naarden Heren 8 H-1 1:18:55 2,35 68,72
33 48 Cornelis Douwes WBS-Anthony Veder Heren 8 H-1 1:10:42 2,62 67,85
34 55 Labora Stulti Sloeproeien Almere Heren 8 H-2 1:22:34 2,24 67,04
35 65 Het Witte Schuim Het Laatste Rukje Heren 8 H-2 1:07:16 2,75 66,44
36 67 Jan van Riebeeck Heren WV De Helling Heren 8 H-2 1:11:55 2,57 65,26
37 78 Bertha Zonder Dollen Heren 10 H-1 1:21:48 2,26 65,15
38 68 ’t Oude Dock ’t Oude Dock Heren 10 H-2 1:11:53 2,58 63,31
39 76 Spiering II De Spiering Heren III Heren 8 H-2 1:06:15 2,79 62,83
40 96 d’Isela Heren Voorganck Heren 8 H-1 1:07:54 2,73 62,05
41 57 Remex Liberus Masrova Gemengd 10 H-2 1:21:53 2,26 61,82
42 61 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Gemengd 8 H-2 1:11:53 2,58 58,06
43 69 Bestevaêr De Bestevaêrders Heren 8 H-2 1:14:53 2,47 57,93
44 81 Doordrijver Roeiploeg Utrecht Heren 10 H-1 1:19:56 2,32 57,47
45 52 De Witte Beer JumBootje Heren 8 H-2 1:23:28 2,22 57,46
46 72 Lootsman Roeiteam Loodsen Rijnmond Heren 8 H-2 1:11:02 2,61 55,33
47 47 Pollux Kim Sloeproeiteam Gemengd 12 H-H 1:13:38 2,51 54,90
48 70 Hubert Jans 2 Stichting Flevoland Roeit Heren 8 H-2 1:12:15 2,56 53,49
49 29 Curved Wood De Spiering 7 Heren 8 H-2 1:09:57 2,65 52,44
50 63 Leytsagher Rechtachteruit Gemengd 12 H-2 1:15:15 2,46 51,91
51 71 Caatje van Warmond Kaagschuim Heren 8 H-1 1:12:32 2,55 46,24
52 53 Laura G Loodsen A’dam-IJmond Heren 8 H-2 1:14:14 2,49 45,20
53 73 Kaag 1 Kagermix Gemengd 8 H-2 1:16:07 2,45 40,58
54 42 Vilt Zwarte Draecken Heren 6 0:56:56 3,25
55 43 Amuda Roets Heren 6 0:57:39 3,21
56 35 De Witte Draeck River Dragons Gemengd 16 0:58:30 3,17
57 36 Old Water Dragons 1 Old Water Dragons 1 Gemengd 16 0:58:52 3,15
58 40 De Vegt Draeckjes Heren 6 0:59:34 3,11
59 41 Liberty Gent-All-Men Heren 6 1:02:13 2,98
60 33 Old Water Dragons 2 Old Water Dragons 2 Gemengd 16 1:05:07 2,84
61 34 Fire dragons Fire Dragons Gemengd 16 1:07:22 2,77
62 97 Groot & Grut 4 Zondag Roeiers Heren 4 1:10:34 2,62
63 99 Groot & Grut 1 Roei-je-rot Gemengd 4 1:11:01 2,61
64 39 Sirene Giganauten Gemengd 6 1:15:09 2,48
65 32 Groot & Grut 3 Heren gemengd Gemengd 4 1:17:49 2,39

 

De inschrijving voor 2018 is weer gestart!

Er kan weer ingeschreven worden voor alweer de 10e editie van Vechten op de Vecht, op zaterdag 7 april 2017.

Klik hier om je team meteen in te schrijven!

Uitslagen 2016

De uitslagen van Vechten op de Vecht in 2016 (8e editie)

DAMES
# Snr Sloep Team Roeiers Kl. Tijd m/s Watt
p.p.
1 24 Lytse Bear De Stamgasten Dames 8 D-H 1:14:31 2,48 71,85
2 27 Pulp Fiction De IJsselmeerminnen Dames 8 D-H 1:12:53 2,54 69,70
3 35 Beluga Dames Woelwater Dames 6 D-H 1:13:10 2,53 67,44
4 23 Mare Australis Dames Zuyderzeeroeiers Dames 8 D-H 1:21:38 2,27 66,50
5 28 Tréwes 3 Tréwes 3 Dames 8 D-H 1:13:03 2,53 60,72
6 20 Light GIA Light Dames 8 D-H 1:20:30 2,30 60,54
7 22 Zusje GIA Zusje Dames 6 D-1 1:22:45 2,24 59,87
8 33 Visbyvaarder Idunn Dames 8 D-1 1:12:43 2,55 57,22
9 29 De Vecht De Spiering Dames 3 Dames 8 D-H 1:09:43 2,66 56,83
10 25 Onvervaard Onvervaard (rv Tille) Dames 6 D-1 1:27:28 2,12 55,32
11 34 Egbert Wagenborg WBS-Wagenborg Dames 8 D-H 1:13:20 2,53 54,56
12 26 Steenbok Skarrefammen Dames 8 D-1 1:17:49 2,39 54,47
13 31 d’Isela Dames IJsselkr8 Dames 8 D-H 1:09:26 2,67 53,94
14 9 De Paardekreek De 9 Babbelaars Dames 8 D-2 1:14:27 2,49 53,65
15 19 Icterus Haerlemsche Dames Dames 8 D-2 1:09:26 2,67 52,48
16 30 Roy Hesterman Meidenloos Dames 8 D-1 1:13:56 2,50 50,83
17 21 Poolzee Ruige m8 Dames 8 D-1 1:21:44 2,27 50,52
18 32 Kaag 1 Meiden van Staal Dames 8 D-1 1:10:02 2,64 50,17
19 36 Octopus Meerminnen Dames 8 D-1 1:13:31 2,52 49,68
20 5 Rode Draak Ambiorix Dames 8 D-2 1:23:52 2,21 49,51
21 18 Jan van Riebeeck Dames Jan van Riebeeck Dames 8 D-2 1:16:02 2,44 47,80
22 6 Wolter Huisman Vereniging Roeiploeg Urk Dames 10 D-1 1:08:41 2,70 47,60
23 13 Voorganck Dames Hetebrij (v.h. dames Isela) Dames 8 D-1 1:15:06 2,47 46,68
24 15 Blister Blister Dames 6 D-1 1:23:00 2,23 45,70
25 14 Baron van Ghent Sloeproeisters Naarden Dames 8 D-1 1:17:13 2,40 44,73
26 12 Buffel Meiden van Muyden Dames 8 D-2 1:14:25 2,49 44,40
27 11 Spiering II D2 Dames 8 D-2 1:12:37 2,55 44,29
28 16 Voorbijganger Kaagtijgers Dames 8 D-2 1:12:10 2,57 44,04
29 3 Doordouwer Dames van Utrecht Dames 8 D-1 1:21:26 2,27 43,62
30 17 Caatje van Warmond Kaagse Bluf Dames 8 D-2 1:15:04 2,47 40,17
31 1 Kaat Deurloo’s Kaaitje Dames 8 D-2 1:32:01 2,01 39,72
32 2 Vuurzee De Vlammetjes Dames 8 D-2 1:27:47 2,11 39,35
33 8 Berend Koster St. Roeisloep Stad Kampen Dames 8 D-2 1:23:02 2,23 39,24
34 4 Nou-en Sloeproeivereniging Delfzijl Dames 6 D-2 1:35:22 1,94 38,79
35 10 Gebroeders van Amerongen De Spiering Dames 1 Dames 8 D-2 1:18:29 2,36 38,01
36 7 Moos ’t Juiste Tuig Dames 8 D-2 1:19:41 2,32 37,06
37 39 Excalibur Tante Agaath Dames 6 GIG 1:07:20 2,75
38 38 Bootox WSV de Spiegel Dames 6 GIG 1:09:28 2,67
HEREN
# Snr Sloep Team Roeiers Kl. Tijd m/s Watt
p.p.
1 73 Tréwes 2 Tréwes 2 Heren 8 H-H 1:08:08 2,72 113,71
2 72 Grutte Bear Grutte Bear Heren 8 H-H 1:08:35 2,70 112,84
3 75 Orkaan De Heeren XIV Heren 8 H-H 1:03:44 2,91 109,26
4 77 Twirre RV Makkum Heren 8 H-H 1:02:42 2,95 103,47
5 78 Azorean High Ferox Heren Heren 10 H-H 0:57:13 3,24 101,20
6 87 Okke Okke Hel – Okke Heren 10 H-2 1:08:36 2,70 100,80
7 76 Anthony van Hoboken STC-1 Heren 8 H-H 1:02:57 2,94 99,99
8 70 Gouteyck WBS-Mamoet Heren 12 H-H 1:01:26 3,01 99,14
9 66 Serdon De Rietroeiers Heren 8 H-H 1:17:02 2,40 98,58
10 47 Tréwes 1 Tréwes 1 Heren 8 H-1 1:11:08 2,60 97,94
11 71 ’t Pulletje ’t Pulletje Heren 10 H-H 1:05:32 2,83 91,77
12 68 Sloepweesje Sloepweesje Heren 8 H-H 1:16:52 2,41 91,45
13 53 Cornelis Douwes WBS-Anthony Veder Heren 8 H-1 1:05:50 2,81 90,78
14 50 W2 Roeisloepvereniging Muiden Heren 8 H-2 1:10:07 2,64 90,66
15 69 Razende Snol GIA Heren Heren 8 H-H 1:10:18 2,63 90,26
16 67 ’t Anckertje Saense Kat Heren 8 H-H 1:18:52 2,35 87,30
17 57 Octopus H28 Heren 8 H-1 1:06:31 2,78 86,64
18 54 Cor de Bruin 2 Port of Rotterdam Heren 8 H-1 1:06:22 2,79 86,44
19 64 Gebroeders van Amerongen Voor-Pampus Heren 8 H-1 1:03:14 2,93 85,85
20 112 Yellowfin Vrienden van de Yellowfin Heren 10 H-2 59:45 3,10 85,21
21 56 Mercator STC-2 Heren 8 H-1 1:02:12 2,98 83,89
22 74 Visbyvaarder Freya Heren 8 H-H 1:07:47 2,73 83,78
23 63 De Vecht De Spiering Heren 2 Heren 8 H-1 1:04:13 2,88 83,16
24 48 Iwan Franko Heren Woelwater Heren 8 H-1 1:13:43 2,51 82,50
25 91 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam Heren 8 H-2 1:16:24 2,42 81,60
26 65 d’Isela Heren Krom Heren 8 H-1 1:03:01 2,94 80,15
27 99 Last of the Titanic TIOG Heren 8 H-2 1:08:11 2,72 79,71
28 45 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 H-1 1:18:26 2,36 79,64
29 86 Rijp De KasteelHeeren Heren 10 H-2 1:10:54 2,61 79,30
30 55 Evert Deddes STC-3 Heren 8 H-2 1:06:37 2,78 79,13
31 51 Bergenvaarder Tyr Heren 8 H-1 1:09:37 2,66 78,51
32 58 Roy Hesterman Krygsmannen Heren 8 H-2 1:08:52 2,69 78,04
33 46 Vergaan Gáán ’87 Heren 8 H-1 1:15:27 2,45 78,00
34 44 Averij AVERIJ Heren 8 H-1 1:25:17 2,17 77,74
35 49 Oksewiel 1 Den Bealch Heren 8 H-1 1:14:58 2,47 76,67
36 61 Icterus Haerlemsche Heeren Heren 8 H-2 1:05:48 2,81 72,52
37 52 Schonenvaarder Hel Heren 8 H-1 1:09:47 2,65 72,01
38 60 De Mac Sloeproeivereniging De Mac Heren 8 H-2 1:04:54 2,85 71,58
39 85 Doordrijver Roeiploeg Utrecht Heren 10 H-2 1:15:06 2,47 71,34
40 94 Leeuwke L8 Heren 8 H-2 1:19:20 2,33 71,16
41 88 Maaike ’t Juiste Tuig Heren 10 H-2 1:15:11 2,46 70,97
42 81 De Onrust Quo Vadis Heren 8 H-2 1:24:30 2,19 70,32
43 59 Fjoer Fûgel Roeiteam Fjoer Fûgel Heren 8 H-2 1:10:57 2,61 69,99
44 80 ’t Kromhout Team ’t Kromhout Heren 10 H-2 1:17:06 2,40 69,80
45 105 Cor de Bruin 1 Port of Rotterdam Heren 8 H-2 1:08:48 2,69 69,23
46 101 Jan van Riebeeck Heren Jan van Riebeeck Heren 8 H-2 1:11:09 2,60 68,11
47 79 Bertha Zonder Dollen Heren 10 H-2 1:22:47 2,24 67,86
48 89 Greet Zijkanaal K Heren 8 H-2 1:22:41 2,24 66,69
49 93 De Witte Beer JumBootje Heren 8 H-2 1:20:26 2,30 65,97
50 83 Houtman WBS-Holwerda Heren 8 H-2 1:22:11 2,25 65,77
51 100 Baron van Ghent Sloeproeien Naarden Heren 8 H-1 1:11:14 2,60 65,62
52 111 Voorbijganger Kaagschuim Heren 8 H-2 1:06:31 2,78 64,65
53 90 Plancius Roeiteam Plancius Heren 10 H-2 1:24:53 2,18 64,61
54 110 Spiering II De Spiering Heren III Heren 8 H-2 1:06:00 2,81 64,08
55 102 Witte de With Brielse Roeiclub Heren 8 H-2 1:12:06 2,57 62,93
56 62 Caatje van Warmond Heren 1 Heren 8 H-2 1:07:24 2,75 62,86
57 84 Stad Kampen Stad Kampen Heren 12 H-2 1:15:23 2,46 61,23
58 106 Thussenuit Thussenuit 11 Heren 10 H-2 1:05:23 2,83 60,44
59 97 Hubert Jans 2 Stichting Flevoland Roeit Heren 8 H-2 1:12:24 2,56 60,12
60 96 Barbarossa Barbarossa Heren 8 H-2 1:11:32 2,59 59,19
61 82 Labora Stulti Sloeproeien Almere Heren 8 H-2 1:26:57 2,13 57,42
62 104 Lootsman Roeiteam Loodsen Rijnmond Heren 8 H-2 1:10:19 2,63 57,34
63 37 Curved Wood De Spiering Heren 7 Heren 8 H-2 1:08:52 2,69 56,17
64 95 ’t Oude Dock ’t Oude Dock Heren 10 H-2 1:14:06 2,50 55,85
65 108 Curved Wood De Spiering Heren 1 Heren 8 H-2 1:09:34 2,66 53,72
66 107 Het Witte Schuim HLR Heren 8 H-2 1:12:02 2,57 51,66
67 98 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Heren 8 H-2 1:14:52 2,47 50,44
68 109 Amazone Gelias Heren 8 H-2 1:17:35 2,39 33,60
69 103 Laura G Loodsen Amsterdam-IJmond Heren 8 H-2 1:25:16 2,17 29,86
70 113 Amuda Roets Heren 6 GIG 0:57:35 3,22
71 116 Irene Too Zwarte Draecken Heren 6 GIG 0:59:14 3,18
72 202 River Dragons River Dragons Mix 16 DRB 1:00:10 3,08
73 201 The Dutch Dragons The Dutch Dragons Mix 16 DRB 1:00:40 3,05
74 203 Alkmaar Dragons akv Odysseus Mix 16 DRB 1:02:27 2,97
75 114 Drechtse Schoone De Bemanning Heren 6 GIG 1:09:59 2,65
76 115 De Liefde TIOG Heren 6 GIG 1:14:36 2,50